Володимир Турчинський міг померти через вживання анаболіків

З'явилась версія того, що відомий шоумен та спортсмен Володимир Турчинський помер через вживання анаболіків. Прощання із "Динамітом" відбудеться 18 грудня.

Прощання з відомим шоуменом Володимиром Турчинським, за попередніми даними, відбудеться в п'ятницю 18 грудня в храмі на Вешняках.

ЗМІ продовжують обговорювати смерть 46-річного Турчинського, який раптово помер. Як і раніше, основною причиною його смерті називають інфаркт. СКП РФ у Московській області почав дослідчу перевірку за фактом його смерті.

Була висунута версія, що інфаркт могло викликати вживання Турчинським стимулюючих речовин для нарощування м'язів. Якщо вживання анаболіків спортсменом буде доведено медиками, то воно, швидше за все, і стало основною причиною смерті. 

Володимир Турчинський
Paparazzi
Володимир Турчинський помер від інфаркту
Як розповів лікар вищої категорії, кардіолог Микола Абрамовський, анаболіки качають м'язи, серце при цьому не встигає працювати і не може забезпечити кров'ю всю м'язову масу. Наслідком такого навантаження на серце може стати інфаркт. За словами колишнього лікаря збірної Росії з футболу Юрія Василькова, багато спортсменів, які вживали анаболіки, в районі 50 років починають страждати усілякими захворюваннями.

Як стало відомо, Турчинський три тижні тому звертався у військово-морський госпіталь зі скаргами на біль у грудях. Він пройшов обстеження, але воно не виявило жодних порушень. Він робив плазмафероз. З точки зору кардіології, процедура абсолютно безпечна. Плазмаферез допомагає звільнити організм людини від токсинів, причиною появи токсинів можуть бути як раз анаболіки.

Керівник центру екстракорпоральних методів лікування клініки "Медс", в якій, за деякими даними, Турчинський міг проходити плазмаферез, професор Геннадій Коновалов відмовився підтвердити, що шоумен лягав до цієї клініки. Однак Коновалов пояснив, що якщо б така процедура викликала у пацієнта ускладнення, то він помер би не пізніше, ніж через годину після неї, а не на наступний ранок.

Як повідомлялося раніше, Турчинський помер у своєму заміському будинку близько п'ятої години ранку. За даними слідства, шоумен прокинувся від того, що відчув себе погано, відразу після цього він впав на підлогу і втратив свідомість. До приїзду лікарів викликаної дружиною бодібілдера "швидкої допомоги" він був уже мертвий.

Читайте також:

Помер шоумен Володимир Турчинський

Володимир Турчинський помер від інфаркту

Сюжет останнього фільму, в якому знімався Турчинський, перепишуть

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: