Володимиру Путіну 55 років

Президент Росії відзначить ювілей у Кремлі разом із представниками Ради безпеки та Збройних сил РФ.

Президент Росії Володимир Путін планує відзначити свій 55-й день народження у Кремлі разом із постійними членами Ради безпеки РФ і керівництвом Збройних Сил країни.
 
У інтерв`ю журналістам, глава російської держави й Верховний головнокомандувач Збройних сил країни зазначив, що цього року "у зв`язку з тим, що термін президентських повноважень підходить до кінця і (у мене) майже кругла дата, визнав можливим запросити до Кремля постійних членів Ради безпеки, керівництво Збройних сил, включаючи командуючих округами, родами й видами військ”. 

Володимир Путін, який народився 7 жовтня 1952 року в Ленінграді (нині Санкт-Петербург), увосьме й востаннє відзначає свій день народження на посту глави російської держави. 

В день народження президент рідко міняє свій робочий графік, особливих святкувань не влаштовує і найчастіше зустрічає свято в поїздках. 

Найекзотичніший подарунок Путін отримав у 2002 році в день свого п`ятдесятиріччя. Президент Молдови Володимир Воронін вручив йому живого крокодила з поясненням: ”Крокодил - єдина тварина, яка не здає назад”. 

Офіційні подарунки за протоколом президент передає у власність держави.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: