Все можуть королі, все можуть королі...

Охорона заборонила британському принцу Гаррі залишатися у його подружки Челсі.

Принц Гаррі та Челсі Деві (Фото: jetstreaker.com)
Принцу Гаррі порадили піти з подружкою до готелю (Фото: jetstreaker.com)
Охорона заборонила британському принцу Гаррі усамітнюватися зі своєю подружкою Челсі Деві на її студентській квартирі. Річ у тому, що місце проживання дівчини, за яке вона платить 450 доларів на місяць, є небезпечним для ночівлі 23-річного принца, повідомляє News of the World.

Принц Гаррі (Фото: mojo-hannah.blogspot.com)
Принц уже мав нагоду познайомитися зі всіма особливостями студентського життя, коли Челсі нагодувала його макаронами та напоїла дешевим вином (Фото: mojo-hannah.blogspot.com)
21-річна Челсі, яка нещодавно переїхала до Британії, щоб вивчати юриспруденцію в Університеті міста Лідс, здивувала всіх, коли вирішила поселитися на простій квартирі, до того ж у неспокійному районі міста неподалік від Гайд-парку. І це при тому, що її сім'я в ПАР володіє багатомільйонним статком.

Квартиру Челсі знімає разом із трьома подругами. Принц уже мав нагоду познайомитися зі всіма особливостями студентського життя, коли Челсі нагодувала його макаронами та напоїла дешевим вином, коли він прийшов у гості.

Тим часом охорона, яка обстежувала район, побоюється, що принц буде в небезпеці, якщо часто залишатиметься ночувати на цій квартирі. Два роки тому після терактів у Лондоні 7 липня 2005 поліція влаштовувала облаву якраз у сусідньому будинку. А в п'яти хвилинах від квартири Челсі знаходиться вулиця Chestnut Avenue, яку дехто називав найсприятливішою у Британії в тому, що стосується крадіжок зі зломом.

Джерело в охороні заявило: "Гаррі буде абсолютно незахищений там. Поліція не контролює, хто входить і хто виходить. Йому сказали, що краще всього піти в готель".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: