Всиновлена донька повернула Мадонні Гая Річі

Мадонна покращила свої стосунки з колишнім чоловіком Гаєм Річі. Останнім часом пара частіше бачить і проводить вікенди разом.

Стосунки американської поп-діви Мадонни з колишнім чоловіком Гаєм Річі, з яким вона розлучилася восени минулого року після восьми років шлюбу, поновилися. Як повідомляє західна преса, 22-річний бразилець Ісус Лус, з яким Мадонна провела останні 8 місяців, у нестямі від люті.

Молодий чоловік незадоволений, що через такий проміжок часу після розлучення Гай Річі повернувся в сім'ю. На його думку, така поведінка поп-діви лицемірна, тому що свого часу вона заборонила йому навіть розмовляти з кимось з колишніх коханих.

"Гай з Мадонною провели багато часу разом в минулі вихідні", - повідомляє джерело. За деякими даними, почуття Мадонни і Гая спалахнули з новою силою після того, як співачці вдалося виграти судовий процес на право удочеріння малавійської дівчинки.

Джерела повідомляють, що Річі в нестямі від малої Мерсі. Як відомо, Річі старанно підтримував колишню дружину під час її битви за дитину. Він навіть дав декілька інтерв'ю, в яких підкреслював, що поп-зірка чудово виконує батьківські обов'язки і буде кращою матірью для дівчинки. А коли Мерсі нарешті привезли до Лондона, Річі одним з перших прийшов привітати Мадонну і познайомився з дівчинкою прямо в аеропорту. Подейкують, Мадонна була дуже зворушена поведінкою екс-чоловіка і зрозуміла, наскільки він їй близький.

Читайте також:

Католики погрожують "заглушити" Мадонну на концерті у Варшаві

Син Мадонни не пізнав свого батька

Гая Річі злякали сексуальні іграшки Мадонни
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: