Яблокова знову відмовилася від мирової з Кіркоровим

Побита Філіпом Кіркоровим Марина Яблокова не хоче йти на мирову угоду зі співаком. Марина каже, що Кіркоров сам винен у такому її рішенні.

Адвокат телережисера Марини Яблокова Сергій Жорін заявив, що його підзахисна відмовилася підписувати мирову угоду з Філіпом Кіркоровим.

Таке рішення Яблокова, яка звинуватила співака в побитті й образі, пояснила тим, що сторона Кіркорова різко змінила свою позицію після нібито знайденого відеозапису конфлікту. Жорін додав, що буде домагатися порушення кримінальної справи відносно співака.

Раніше адвокат Кіркорова Олександр Добровінський заявив, що в своєму розпорядженні відеозапис інциденту, зроблений одним з присутніх на місці події людей. На відео нібито видно, що Кіркоров не бив Яблокову, а тільки сильно штовхнув її після образи з її боку.

Запис поки не опубліковано. Жорін заявив, що його взагалі не існує, а матеріал, про який говорив Добровінський, можливо, змонтовано зацікавленими особами. За словами Жоріна, він опитав свідків конфлікту, і ніхто не зміг підтвердити, чи велася будь-яка зйомка.

Раніше повідомлялось, що Добровінський зустрічався з Жоріним, і вони збиралися публічно озвучити зміст мирової угоди в понеділок, 13 грудня. При цьому Добровінський заявив, що про грошову компенсацію Яблоковій не може бути й мови, оскільки це створить небезпечний прецедент.

Читайте також:

Психіатри кажуть, що Кіркоров бреше про свою хворобу

Кіркоров побив жінку за те, що вона назвала його г**доном

Білан зізнався, що страждав на таку ж хворобу, як і Кіркоров

ВідеоРежисер Марина Яблокова про побиття Кіркоровим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: