Ян Табачник звів триповерховий мармуровий палац на Печерську

Будівництво елітного маєтку тривало 5 років.

Подружжя Табачник-Недєльська незабаром відсвяткують входини

Подружжя Табачник-Недєльська незабаром відсвяткують входини / © blik.ua

Акордеоніст Ян Табачник та його дружина Тетяна Недєльська завершують будівництво білосніжного маєтку в елітному районі Києва та планують відсвяткувати входини найближчим часом.

Хоча щасливе подружжя й приховувало свій маєток, кореспондентам "ТСН.Особливе" вдалося розшукати ексклюзивну домівку, розташовану на шести сотках землі, на одній з вузьких вуличок елітних котеджів на Печерську, та поспілкуватись з хазяйкою будинку.

До маєтку, зведеному у класичному середземноморському стилі, ведуть численні мармурові сходи. Сам палац обкладений білою мармуровою плиткою. Вікна прикрашені пілястрами. Огорожа кована з рослинними орнаментами, хвіртка зі спеціальним кодовим замком.

Багато уваги хазяї приділили безпеці маєтку: з дороги прикріплені камери відео спостереження, а у невеличкому будинку поруч уже заселилася охорона.

На стіні будинку при головному вході Ян Петрович розмістив напис латинею – "хонорем хабео", що в перекладі означає "маю честь" - фірмове гасло музиканта.

Приймати дорогих гостей в новій оселі подружжя Табачник-Недєльська планують вже цієї неділі, адже саме 2 вересня Тетяні виповнюється 40 років.


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie