Яна Клочкова виростить із сина спортсмена

"Золота рибка" Яна Клочкова вже вчить сина Олександра плавати. А 1 вересня повезе малого на море.

Плавчиня Яна Клочкова готує свого півторамісячного сина до першого морського курорту у житті. До серйозних дитячих запливів маленького Сашка Яна з кумом Денисом Силантьєвим тренують вже зараз.

За 48 днів з моменту народження у сина Клочкової було більш, ніж 30 уроків плавання. При цьому, як запевняє його мама, Саша обожнює купатися.

"Скільки разів не купали Сашульку, він жодного разу не верещав. Я його зараз і на спинці тримаю, і на грудях, і на бочку... Як не кручу, а син навіть не пискне", - вихваляється Яна.

Водні процедури спортсменка для сина використовує і в якості релаксотерапії.

"Буває, навіть коли маля вередує - я його у воду опускаю, то він одразу заспокоюється. Ми вже жартуємо, що незабаром у нас ванна буде завжди налита стояти, щоб, щойно синочок заплаче, опускати його у водичку", - розповідає Клочкова.

Перші уроки з плавання Саші давала тренер, а зараз Яна сама займається з ним.

"Хочу виростити із сина спортсмена. І найпростіше навчити його плавати до трьох місяців. У малят зберігається "плавальний" рефлекс: вони не бояться водички, "пам'ятають" її, коли знаходилися в животі в мами", - запевняє вона.

Клочкову цілковито підтримує її кум, плавець Денис Силантьєв. Днями він подарував хрещенику перший у його житті плавальний круг.

"Незабаром мій хрещеник їде на море, сподіваюся, це допоможе йому легше триматися на воді", - повідомив Денис.

"А взагалі, він має вирости сильним спортсменом. Сашко з задоволенням виконує усі вправи, які вимагають його вихователь і Яна", - тішиться кум Силантьєв.

У свою чергу Яна пообіцяла незабаром випробувати круг на Чорному морі. Так, вже 1-го вересня Клочоква їде зі своїм первістком у Ялту, де влаштує перший у його житті заплив у солоній воді.

Читайте також:

Яна Клочкова народила сина

Вагітна Клочкова стала "Валькірією" та автомеханіком

Вагітна Яна Клочкова оголила животик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: