Єва Лонгорія розповіла, як її змінив шлюб

Акторка Єва Лонгорія розповіла про те, що її чоловік справжній романтик і любить влаштовувати їй сюрпризи.

Єва Лонгорія, як ви знаєте, вже три роки як заміжня за баскетболістом Тоні Паркером, і вона офіційно додала його прізвище до свого - Єва Лонгорія-Паркер.

Вона живе в Лос-Анжелесі, а він грає за команду з Сан-Антоніо, що означає, що бачаться вони аж ніяк не кожен день. Як це впливає на їхні стосунки, та й взагалі, чи змінив що-небудь шлюб?

"Шлюб змінює все. - Каже актриса. - Мені подобається впевненість, яку він дає, його священність. Це прекрасний союз. І так - ми партери по життю, так що, чим би ти не займався, ти весь час думаєш ще й про когось іншого".

А відстань, що розділяє пару Єву анітрохи не бентежить: "Зараз мій чоловік в Лос-Анжелесі, він тут на три місяці, а потім у нього почнеться сезон, і я буду приїжджати в Сан-Антоніо. Я там кожен вікенд. Мені подобаються літаки, я люблю подорожувати. Це єдиний час, коли мені вдається почитати, а прочитати мені потрібно багато".

Що ж стосується, власне, чоловіка, то Єва ніяк не натішиться. Виявляється, Тоні - великий романтик, і завжди влаштовує їй приємні сюрпризи на дні народження, річницю весілля, та й взагалі при будь-якому зручному випадку: "Він завжди відмінно влаштовує сюрпризи на дні народження та річниці. Ми навіть змагаємося, чий сюприз кращий".

Читайте також:

Єва Лонгорія з чоловіком знялась у рекламі

Єва Лонгорія: "Я не вагітна! Я просто товста!"

Ева Лонгорія показала 10 своїх суконь


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: