Євген Плющенко помирився з колишньою дружиною

Фігурист Євген Плющенко знайшов спільну мову із колишньою дружиною Марією і тепер спілкується із 4-річним сином Єгором.

Євген Плющенко помирився з колишньою дружиною Марією Єрмак, яка тепер дозволяє спортсменові бачитися зі своїм 4-річним сином Єгором.

Нагадаємо, що в 2005 році закохані одружилися, народили сина, потім посварилися, розлучилися і зовсім перестали спілкуватися. Обоє вже знову зіграли весілля, але миру між ними до останнього моменту так і не було.

"Несподівано у Маші у голові трапився якийсь зсув, - розповів Плющенко. - Тепер ми спілкуємося з нею як нормальні дорослі люди. Єгор багато часу проводить зі мною. Раніше колишня дружина примушувала його називати мене дядьком. Тепер же все стало на свої місця - для свого сина я "папулечка ".

Євген серйозно зайнявся своїм сином. У планах фігуриста змінити прізвище сина - при розлученні Марія дала Єгору своє дівоче прізвище.

"Звичайно, я хочу, щоб мій син теж був Плющенком, - продовжує фігурист. - Поки це питання з колишньою дружиною ми не обговорювали. Боюся порушити сформовану рівновагу. Але сподіваюся, що здоровий глузд візьме гору ".

Маленький Єгор вже впевнено катається на ковзанах, які тато йому подарував на 2 роки. Влітку Євген збирається віддати сина в хокей, а з семи років Єгор Євгенович займеться футболом.

Читайте також:

За шлюбну ніч Плющенко і Рудьковська заплатили 300 тисяч

Рудьковська закохалась у дизайнера і не хоче заміж за Плющенка

Екс-дружина Плющенка хоче зірвати його нове весілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: