Ювілейний Fashion Week у Києві

З 11 до 17 жовтня в Києві відбудеться Ukrainian Fashion Week. Цією осені виповнюється 10 років із дня заснування Тижня Моди.

З 11 до 17 жовтня в Києві відбудеться Український тиждень моди - Ukrainian Fashion Week. Цією осені виповнюється 10 років із дня заснування Тижня Моди в Україні.

У рамках Українського тижня моди будуть представлені більше 40 дизайнерських колекцій. Відкриття відбудеться 11 жовтня о 18:00 показом колекції від відомого українського дизайнера Лілії Пустовіт.

Серед колекцій будуть представлені як роботи відомих українських дизайнерів, так і роботи починаючих модельєрів, у рамках проектів Fresh Fashion і Нові імена. Чоловіча мода у графіку показів Українського тижня моди виділена окремим днем - Man's Fashion Day (17 жовтня).

Ukrainian Fashion Week буде проходити в ТК ACCO International (Київ, Пушкінський парк). Спеціальним гостем Тижня української моди стане європейський бренд DAMAT / ADV / TWEEN.

Крім того, у рамках Ukrainian Fashion Week пройде FASHION AID - проект із протидії ВІЛ/СНІДу, у якому візьмуть участь 38 провідних вітчизняних дизайнерів. Як моделі виступлять відомі телевізійні ведучі, зірки естради і спорту, серед яких - власниця корони Міс Світу Тетяна Кухаржова.

Як і весною 2007 року, в осінньому показі Love Fashion AID приймуть участь ВІЛ-позитивні люди. Однак цього разу це будуть пари - люди, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу, вийдуть на подіум зі своїми супутниками життя, повідомила прес-служба фонду Олени Франчук АНТИСНІД.

Колекцію Love Fashion AID планується продати на благодійному аукціоні, а зібрані кошти спрямувати на підтримку клініки в Лаврі, що допомагає найважчим пацієнтам із ВІЛ/СНІДом із усієї України.

ВідеоТиждень моди в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: