З "Танцями" мрії здійснюються

Ще одна переможниця конкурсу на www.tanci.tv потрапила на фінал “Танців з зірками - 3”!

Наталія Перекупка
Спочатку Наталія навіть забула, що заповнила анкету конкурсу. (Фото: Лариса Поліщук)
Її мрія здійснилася – вона потрапила на запис прямого ефіру найяскравішого проекту – супершоу “Танці з зірками – 3. Ліга Чемпіонів”. Вітаємо Наталію Перекупку, що перемогла в конкурсі сайту www.tanci.tv в межах супершоу "Танці з зірками – 3. Ліга Чемпіонів”!

Наталія є палкою прихильницею українських “зіркових танців” і постійно відвідує сайт проекту ще з першого сезону. Тепер її мрія здійснилася – вона потрапила на запис прямого ефіру “Ліги Чемпіонів” і побачила свою улюблену пару – Марчіна Мрочека та Ганну Пелипенко – на відстані простягнутої руки. Хтозна, можливо, вона стане своєрідним талісманом для цієї молодої і запальної пари?
За професією Наталія – маркетолог, вивчає англійську та французьку мови. Вона незаміжня, живе та працює в Києві.
Про те, що заповнила якось анкету, забула у щоденних справах. Тому виграш для неї виявився справжньою несподіванкою. Шоу “Танці з зірками” дівчина любить за те, що в ньому зірки відкриваються глядачам з інших сторін, стають ближчими і зрозумілішими.

Ще після першого проекту в Наталі виникло бажання займатися танцями. Вона спробувала кілька студій, але не залишилась у жодній з них надовго. Та, проте, вона не зупинилась у своїх пошуках. А оскільки у другому проекті “Танців” Наталя також вболівала за Ганну Пелипенко, вона, очевидно, є прихильницею таланту останньої. Тепер наша переможниця матиме можливість записатися до студії Ганнусі безпосередньо з “зіркового паркету”.

А все тому, що, вкотре відкривши знайому сторінку, вона не замислюючись заповнила анкету, не очікуючи на виграш. Але виграш очікував на неї!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: