З "Танцями" мрії здійснюються

Ще одна переможниця конкурсу на www.tanci.tv потрапила на фінал “Танців з зірками - 3”!

Наталія Перекупка
Спочатку Наталія навіть забула, що заповнила анкету конкурсу. (Фото: Лариса Поліщук)
Її мрія здійснилася – вона потрапила на запис прямого ефіру найяскравішого проекту – супершоу “Танці з зірками – 3. Ліга Чемпіонів”. Вітаємо Наталію Перекупку, що перемогла в конкурсі сайту www.tanci.tv в межах супершоу "Танці з зірками – 3. Ліга Чемпіонів”!

Наталія є палкою прихильницею українських “зіркових танців” і постійно відвідує сайт проекту ще з першого сезону. Тепер її мрія здійснилася – вона потрапила на запис прямого ефіру “Ліги Чемпіонів” і побачила свою улюблену пару – Марчіна Мрочека та Ганну Пелипенко – на відстані простягнутої руки. Хтозна, можливо, вона стане своєрідним талісманом для цієї молодої і запальної пари?
За професією Наталія – маркетолог, вивчає англійську та французьку мови. Вона незаміжня, живе та працює в Києві.
Про те, що заповнила якось анкету, забула у щоденних справах. Тому виграш для неї виявився справжньою несподіванкою. Шоу “Танці з зірками” дівчина любить за те, що в ньому зірки відкриваються глядачам з інших сторін, стають ближчими і зрозумілішими.

Ще після першого проекту в Наталі виникло бажання займатися танцями. Вона спробувала кілька студій, але не залишилась у жодній з них надовго. Та, проте, вона не зупинилась у своїх пошуках. А оскільки у другому проекті “Танців” Наталя також вболівала за Ганну Пелипенко, вона, очевидно, є прихильницею таланту останньої. Тепер наша переможниця матиме можливість записатися до студії Ганнусі безпосередньо з “зіркового паркету”.

А все тому, що, вкотре відкривши знайому сторінку, вона не замислюючись заповнила анкету, не очікуючи на виграш. Але виграш очікував на неї!

ВідеоЩасливиця на "Танцях" (ексклюзивне відео)

ВідеоФінал "Танців з зірками"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: