За фактом смерті Джексона можуть порушити кримінальну справу

Родина "поп-короля" у курсі, що розслідування обставин смерті Майкла Джексона може перерости в кримінальну справу.

За фактом смерті знаменитого співака Майкла Джексона може бути порушено кримінальну справу, повідомила в четвер ввечері американська телекомпанія СNN з посиланням на джерело, близьке до сім'ї покійного.

"Сім'я Джексона в курсі того, що розслідування може перерости в кримінальну справу", - сказало джерело.

Ця інформація з'явилася у день, коли голова поліції Лос-Анджелеса Вільям Бреттон повідомив журналістам, що рішення слідчих про те, яку версію смерті знаменитості вважати основною - випадкове передозування ліків або вбивство - залежить тепер тільки від результатів розтину тіла.

"Ми все ще чекаємо допомоги від коронера (слідчого, що веде справу про загадкові смерті) щодо причини смерті. А причина смерті може бути виявлена лише за допомогою токсикологічних тестів, результати яких повинні скоро бути готові", - сказав Бреттон.

"В залежності від цього у нас з'явиться уявлення про те, з чим ми маємо справу - з вбивством або з випадковим передозуванням", - додав він.

Майкл Джексон: життя та смерть поп-короля

50-річний "король поп-музики" раптово помер 25 червня. Джексон помер, не приходячи в свідомість. Результати двох проведених розтинів (другий було санкціонований родиною покійного, незадоволеною затягуванням оголошення результатів) поки що не готові. Різні версії смерті співака стали з'являтися у ЗМІ в перший же день. Найбільш часто називаються самогубство, передозування ліків або наркотиків. Версія вбивства зустрічається рідше, однак ЗМІ підкріплюють її фактом загадкового зникнення лікаря Джексона, що знаходився поруч із співаком в останні хвилини його життя. Потім лікар, однак, знайшовся і висловив готовність відповісти на всі запитання слідчих.

На користь версії передозування говорить те, що, за даними джерела CNN, слідчі, що ведуть справу про смерть співака, виявили в його будинку безліч сильнодіючих ліків, які продаються в США тільки за рецептами.

Достеменно відомо лише те, що здоров'я Джексона було серйозно підірвано численними пластичними операціями.

Читайте також:

Прощання та похорон Джексона коштує 1,4 мільйона доларів

Суд Каліфорніії відмовив матері Джексона у правах на його майно

Майкла Джексона поховають в його маєтку Неверленд

На момент смерті Джексон важив 51 кілограм
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: