За місяць після розлучення Бадоєва знову зібралась заміж

Дата публікації
Перегляди
2541
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За місяць після розлучення Бадоєва знову зібралась заміж

Сергій вже чотири місяці живе з телеведучою і її двома дітьми

Наречений Жанни вже склав сценарій освідчення.

Наречений Жанни Бадоєвої бізнесмен Сергій Бабенко вже знає як і коли зробить пропозицію руки і серця Жанні. Зі своїм колишнім чоловіком Аланом Бадоєвим Жанна розлучилася місяць тому. І вже планує нове весілля, повідомляє ТСН.Особливе

Бізнесмен Сергій Бабенко вже чотири місяці живе з телеведучою Жанною Бадоєвою і її двома дітьми. Себе вони називають родиною і вже розмірковують над тим, яким буде їхнє весілля.

"Ну, я ще обираю. Я ще думаю, де це може бути і коли, щоб ми вписалися в графік між зйомками, щоб було вільне місце", - каже Жанна.

Офіційно вільною Жанна стала лише місяць тому. Її колишній чоловік Алан Бадоєв вже познайомився зі своїм наступником і вибір колишньої дружини схвалив. Разом вони прожили 9 років, але зізнаються розлучення пройшло майже безболісно - і для них, і для дітей.

Тепер Жанна Бадоєва знову себе із задоволення називає нареченою. Хоча офіційної пропозиції руки і серця Бабенко і досі не зробив.

Сергій визнає - з зізнанням вирішив не поспішати. Але на те є причини.

"Ну, ми чекаємо офіційного моменту і ти сама знаєш чому. Звичайно у мене вже є свій план і ми вже, навіть, із старшим сином Жанни придумали цілий сценарій", - розповідає чоловік.

Святкувати весілля Жанна і Сергій збираються двічі - у Києві і у Лос-Анджелесі. А поки, зізнаються, насолоджуються кожною хвилиною.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2541
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація