За версією слідчих, Майкл Джексон був наркоманом

Особистий лікар "поп-короля", порушуючи закон, надавав співакові сильні ліки у якості снодійного, переконані правоохоронні органи. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Майкл Джексон відчував залежність від ліків, і його лікар порушував закон, надаючи співакові медичні препарати, вважають слідчі. У ордері на обшук будинку і клініки доктора Конрада Мюррея сказано, що його підозрюють у "видачі рецептів залежній" людині, у зловживанні випискою ліків і в "непрофесійній поведінці".

Слідчі шукають в клініці доктора Мюррея потужний анестетик пропофол. За даними поліцейських джерел, медик давав ці ліки музиканту перед смертю у якості снодійного. Можливо, воно й викликало зупинку серця, від якої Джексон помер 25 червня.

За законом, лікар не має права виписувати ліки людям, у яких підозрюють залежність від медичних препаратів або які використовують їх не для лікування. Джексону неодноразово робили операції під наркозом, він довгий час приймав різні сильнодіючі ліки.

Офіційно про причини смерті Майкла Джексона досі не оголошено. У четвер коронер знову повідомив, що результати розтину будуть оприлюднені пізніше. За його словами, необхідно провести додаткове розслідування. Він не став вдаватися в деталі і не уточнив, скільки ще доведеться чекати результатів.

Пропофол часто використовується в хірургії, але в якості снодійного він не застосовується. Препарат має занадто потужну дію, і його дозволено вводити лише під наглядом анестезіологів.

Доктор Мюррей, який повинен був стежити за здоров'ям Джексона під час липневих виступів у Лондоні, вже розмовляв з поліцією. Публічно він не коментує що відбувається. Його адвокат також поки що не дає роз'яснень. Раніше юрист стверджував, що Мюррей не давав Джексону жодних ліків, які могли б вбити співака.

Минулого тижня поліція провела обшуки в клініці Мюррея і в його сховищі в Х'юстоні. Тоді вперше було визнано, що одна з версій смерті Джексона - "ненавмисне вбивство", в якому підозрюють лікаря.

Ордери на обшуки в Лас-Вегасі дозволили дізнатися щось нове про хід розслідування. Вже повідомлялося, що в документах вказано 19 імен, по яких Майкл Джексон отримував ліки, щоб не викликати підозр. Зокрема, співаку виписували препарати на імена Омар Арнольд, Джек Лондон і Майкл Амир Уільямс Мухаммед.

Серед предметів, вилучених у Лас-Вегасі, виявилися документи, жорсткі диски комп'ютерів, компакт-диски і навіть mp3-плеєр. Пропофол у Мюррея так і не знайшли.

Читайте також:

У справі про смерть Джексона фігурують десятки лікарів

Поліція підозрює лікаря Джексона у знищенні речових доказів

У клініку лікаря Майкла Джексона увірвалися наркополіцейські

У фінансуванні прощання з Джексоном виявили кримінал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: