Забаганки найбагатших

В Україні достатньо людей, що можуть дозволити собі годинник за півмільйона гривень або телефон за 300 тисяч євро.

Ювелірні вироби з золота
Архів
В Україні шириться мода на розкіш - щоправда, її покупці не надто це афішують.
Торт, інкрустований діамантами, унітаз із щирого золота, а також інтимні іграшки для дорослих із коштовних металів. Такими дорогими забавками тішаться найбагатші. Їх не цікавить практичність, для них найважливіше - престижність. Будь-яка звичайна річ, всипана діамантами, одразу стає унікальною. 

За кордоном платинові та золоті іграшки для дорослих - чергова забаганка багатіїв. 

Відчайдушні крики фанаток і підвищена увага преси. Кожен крок родини Бекхемів - під прицілом об’єктивів папарацці. Що їдять, де живуть і з ким сплять. Про один із подарунків Девіда Вікторії писала, певне, вся жовта преса. Платиновий вібратор за 2 мільйони доларів - цю найдорожчу в світі іграшку для дорослих виготовили на замовлення. Вона інкрустована 10-тикаратним діамантом. Для Вікторії така розкішна забавка - своєрідна компенсація. У футболістів, як відомо, суворий спортивний графік. 

У списку найабсурдніших предметів розкошу не тільки платиновий вібратор. Пігулки із щирого золота - для найбагатших пацієнтів. Вартість однієї - приблизно 300 доларів. От тільки про вплив на здоров’я розробник не повідомляє. Далі у цьому списку - торт, всипаний діамантами. Їсти не можна - зате похизуватись буде чим. Вартість солодкої розкоші - 20 мільйонів доларів. 

Вона любить розкіш і не приховує цього. Заступниця столичного мера Ірена Кільчицька їздить на найдорожчих автівках і купує речі "від кутюр". Свою маленьку донечку до гарного життя почала привчати змалечку. Відомо, що у Моніки є брязкальце, інкрустоване коштовним камінням. Щоправда, пані Кільчицька відмовляється про це говорити. 

Цьогоріч на восьме березня Балога дарує Тимошенко ювелірний свисток. Його виготовили на замовлення і оздобили партійною символікою. Скільки коштує ця дрібничка, невідомо, однак в одній із київських крамниць продається коштовний аналог. Вартість ось такого свистка - майже 30 тисяч гривень. Директор магазину пояснює: це, мовляв, ручна робота і відомий ювелірний бренд. Ціни у цій крамниці міряють виключно тисячами гривень. Найдорожчий - півмільйона - ось цей годинник, інкрустований діамантами: "Можу сказати, що заможних людей, які можуть собі дозволити такий годинник, їх доволі багато”. 

Про клієнтів - або добре, але найчастіше нічого. Покупці такого рівня - справді на вагу золота, тож конфіденційність тут насамперед. До прикладу, ось ці симпатичні запонки за 60 тисяч гривень виготовили на замовлення. Такий собі ексклюзив для України. 

Ці мобільні телефони зберігають, як коштовності. Власне, так воно і є. Золотий або платиновий корпус, сапфірове скло й діамантові підшипники. В Україні за найдорожчу модель - Верту - правлять приблизно 300 тисяч гривень. Утім, для ринку мобільних телефонів це не рекорд. Найдорожча у світі модель називається "Пітон": "На корпусі був, крім самого телефончику, ще й золотий пітончик, інкрустований рубінами та діамантами, і ця модель коштувала близько 300 тисяч євро”. 

Телефони такої вартості в крамницях не продають. Це лімітована серія, тож мобільник можна тільки замовити. Скільки їх в Україні - питання відкрите. Вітчизняні багатії, на відміну від подружжя Бекхемів, купівлю коштовних забавок воліють не афішувати.

ВідеоКоштовні цяцьки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: