Задорнов іде зі сцени

Михайло Задорнов став язичником і йде зі сцени. Шлях сатирика до просвітлення був нелегким, проте зараз він ні про що не жалкує.

Усі ми звикли сприймати Задорнова як письменника-гумориста, який виступає зі сцени з розумними монологами, який до всього світу ставиться з іронією на веселим скепсисом. Та виявляється, в житті Михайла Миколайовича відбулися круті зміни: він всерйоз зацікавився філософією та самовдосконаленням і вирішив залишити сцену, піти від метушні.

Піти з великої сцени, за словами Михайла Задорнова, він вирішив, аби перейти на новий духовний рівень, адже для цього необхідно відсторонитися від усього зайвого. Естрада – це заробляння грошей, гонка, артисту ж зараз необхідно звільнитися від нервовості та метушні, погоні за грошима – інакше не вийде.

До того ж, гумориста зі стажем не влаштовує рівень сучасного гумору нижче поясу. „У Comedy Club” працюють дуже талановиті хлопці, проте вони стали на конвеєр, на якому неможливо робити якісний гумор. Якби вони виступали раз на місяць, усе було б добре. А так фізіологія якась! На Першому каналі лише зараз, після успіху „Хвилини слави”, визнали, що і гарні речі можуть приносити рейтинги,” – каже Задорнов.

Михайло Миколайович зайнявся іншим – він пише книги, вивчає філософію та багато подорожує. Зараз у співавторстві з письменником Сергієм Алексєєвим готується до випуску абсолютно новий етимологічний словник російської мови. „Він написаний не лінгвістами, а письменниками,” – наголошує Задорнов.

Як уже зазначалося, подавшись у язичництво та прагнучи жити в гармонії з природою, Михайло Задорнов залишає сцену. На питання: „А на що Ви житимете, якщо покинете концертну діяльність?” відповідає відверто: „У мене є дещо... На два роки запас є, проте не більше. Чесно. Якщо не вийду на новий рівень, повернусь на сцену. Жодних проблем.” Він не боїться, що його забудуть – два роки строк не великий, каже артист.

Задорнов розповідає, що східна філософія ввійшла в його життя поступово, майже непомітно – ланцюжок випадкових знайомств, книг, ідей... Проте Михайло Миколайович не вірить у випадковості – каже, що це доля. Філософія аюрведи (прихильником якої він нещодавно став) допомагає йому не лише духовно розвиватись, але й жити більш здорово – він став харчуватися „правильно”, припинив ковтати пігулки, коли починає хворіти, зайнявся спортом (може навіть сісти на шпагат і в позу „лотоса”!).

До речі, Михайло Миколайович відмінно виглядає! Напевне, здоровий спосіб життя і філософські роздуми пішли йому на користь.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: