Заповіт Паваротті ще не оголосили

За неофіційною інформацією, видатний співак залишив своїм нащадкам більше 200 мільйонів євро.

Заповіт Лучано Паваротті не був оприлюднений. Документ наразі знаходиться в сейфі у нотаріуса.

Про це в четвер повідомила італійська газета La Repubblica з посиланням на заяву нотаріуса співака. 

"Заповіт знаходиться в сейфі і знаходитиметься там до тих пір, поки спадкоємці не попросять його зачитати", - сказав нотаріус Лучано Буонанно. 

Проте, щоб припинити вигадки ЗМІ про свари серед родичів Паваротті, Буонанно частково розкрив зміст заповіту телеканалу Tg2. 

"50% спадку буде поділено між чотирма доньками співака, 25% дістануться другій дружині, а інші 25% залишалися в розпорядженні Паваротті, він міг розподілити їх у останню мить", - сказав нотаріус і додав, що "розіслав усім "зацікавленим" особам запрошення з'явитися до нього для ознайомлення з документом". 

"Я упевнений, що всі вони не відразу прийдуть до мене, оскільки біль від втрати ще великий", - підкреслив Буонанно. 

Раніше повідомлялося, що старші діти Лучано Паваротті спростували повідомлення ЗМІ про свари серед родичів співака з приводу його спадку. 

Одна з дочок Паваротті Крістіна зачитала на телеканалі Tg1 відкритий лист від свого імені й від імені сестер Джуліани та Лоренци, в якому говориться, що вони "з болем сприймають ту брехню, яку публікують італійські та закордонні ЗМІ". 

"Ми знаємо, що в Італії і всюди виходять... фальшиві повідомлення, що стосуються нас. Це викликає величезний біль", - говорилося у відкритому листі.
 
"На даний момент ми нічого не знаємо про заповіт. Нотаріальні питання будуть прояснені тільки через декілька місяців, коли буде розкритий і зачитаний заповіт", - говорилося в листі дочок співака.

Раніше італійські ЗМІ оприлюднили інформацію, відповідно до якої було розкрито заповіт співака.

За повідомленнями, 50% спадку поділять між собою чотири доньки Паваротті. Чверть спадку одержить вдова співака Ніколетта Мантовані. Інші 25% статків будуть розділені між сестрою Паваротті, його близькими друзями та співробітниками.

За тією ж інформацією,  спадок Лучано Паваротті перевищує 200 мільйонів євро. 

Паваротті, нагадаємо, помер вранці 6 вересня на 72-у році життя від раку підшлункової залози.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: