Заради дружини Роббі Вільямс готовий відмовитись від інших жінок

Роббі Вільямс розповів, як покинув вживати наркотики та зустрів свою кохану дружину.

Співак Роббі Вільямс стрімко злетів на вершину слави, став суперзіркою, але його падіння було настільки ж раптовим. У 2006 році, після виходу провального альбому, співак впав у депресію і поїхав жити в США. У його повернення мало хто вірив, але все-таки воно сталося.

"Мені просто необхідно бути зіркою поп-музики, інакше в мене їде дах, - пояснює Вільямс. - Тому я знову став співати пісні, і, нарешті, настав момент, коли я захотів, щоб їх почули люди".

Співак зізнався, що поїхав у Лос-Анджелес перш за все, щоб зустріти там свою майбутню дружину. Актрису Айду Фільда він ось уже два роки називає не інакше як "місіс Вільямс".

Роббі говорить, що таких сильних почуттів він не відчував ніколи і заради того, щоб не завдавати болю своїй коханій, готовий відмовитися від інших жінок:

"Зберігати вірність дуже важко. Чоловік завжди залишається чоловіком. Може, потрібна якась спеціальна терапія, щоб приборкати наші інстинкти, я не знаю. Але повірте, я сам на себе злюся, якщо час від часу відчуваю спокусу".

Музикант починає навіть замислюватися про власних дітей.
Хто б міг подумати, що всього два роки тому він був зовсім іншою людиною. У 2007 році Роббі сам прийняв рішення про госпіталізацію до наркологічної клініки.

"Ситуація була зовсім погана. Щоб я зміг піти на такий крок, треба було відчути подих смерті зовсім поруч, - зізнався він. - Я став залежним, тому що шукав якогось драйву. Потім моя залежність стала справжньою проблемою. Думаю , сьогодні я набагато спокійніший і зумів зробити висновки із минулого життя".

Читайте також:

Роббі Вільямс боїться виступати

Авто Роббі Вільямса переїхало фотографа

Роббі Вільямса допитали у справі пограбування папараці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: