Збитий Сукачовим пішохід рік тому потрапив у таку саму аварію

Поки рокер Гарік Сукачов розповідає про те, що з ним після ДТП все гаразд, пішохід, якого він збив, розповідає про свої травми.

Олексій Мартинов, збитий рокером Гаріком Сукачовим, на собі відчув невірність приказки про бомбу, яка двічі не потрапляє в одну воронку. Менше року тому він потрапив в таку ж саму аварію.

Про попереднє ДТП медики дізнались від самого потерпілого.
"Він, звичайно, сказав це все не зовсім цензурною мовою, - розповів співробітник Боткінської лікарні, де лікують 37-річного чоловіка. - Але його можна зрозуміти: біль, дійсно, дуже сильний".

Матюкаючись на чому світ стоїть, Олексій проклинав мотоциклістів, що носяться на потужних байках. На початку минулої осені він теж виявився на лікарняному ліжку після аварії. І того разу його також збив мотоцикл, але тоді травми були менш серйозними.

"Будучи вже в реанімації після операції, він кричав, що як тільки видужає - купить машину і позбиває "цих виродків", - розповідає наш співбесідник. - Звичайно, все це сказано в злості, але бідолаху, дійсно, шкода: двічі вскочити в таку халепу..."

У аварії, яка трапилась 27 травня, Олексій отримав дуже серйозні травми.
"У нього перелом стегна, сідничної кістки справа, перелом лівого стегна і повний вивих правої гомілки з переломом великої гомілкової кістки, - говорять лікарі. - Остання травма дуже рідкісна. У практиці зустрічається мало і лікується важко. Такі вивихи з переломами в основному отримують спортсмени, і реабілітаційний період протікає вкрай довго. Можливо, на лікарняному ліжку Олексію доведеться провести декілька місяців".

Читайте також:

Гарік Сукачов розповів, що після ДТП нормально почувається

Гарік Сукачов на мотоциклі збив пішохода

Сергій Пєнкін потрапив у аварію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: