Земфіра хоче всиновити дитину

Російська співачка Земфіра приглядається до дітей у дитячих будинках. Вона хоче усиновити малюка.

Ходять чутки, що Земфіра зібралася всиновити дитину - причому не для себе, а для своєї мами.

За останній рік співачка втратила батька і брата. Мама тепер її єдина близька людина, і Земфіра хоче перевезти її з Уфи до Москви. Співачка замислюється про усиновлення дитини, щоб старість її матері була позитивнішою.

На прес-конференції 1 вересня Зефіра зізналася, що планів на сім'ю не будує: "Все-таки на першому місці, як це не сумно, музика, на другому - секс, на третьому - гроші".

Однак приятель зірки і саунд-продюсер її першого альбому Олексій Зикін, повідав, що співачка вже отримала дозвіл на опікунство. У неї є всі можливості, і фінансові в тому числі, для нормального утримання дитини. Кілька тижнів тому Земфіра навіть побувала в одному підмосковному дитячому будинку.

"Земфіра була у нас, - розповів директор установи Валентина Колчинская. - Приїхала під вечір, коли деякі дітлахи вже спали. Привезла іграшки, запитала, чого не вистачає. Поговорила з парою хлопчиків, один їй дуже сподобався. У нього складна доля. Йому п'ять років, він неслов'янської зовнішності. Її це, напевно, в ньому і привабило. І, головне, вони швидко знайшли спільну мову. Сподіваюся, що у Земфіри все складеться, і вона забере малюка звідси".

Читайте також:

Земфіра купує квартиру у Лондоні біля Абрамовича

Земфіра виклала свої альбоми в Інтернет і готується їхати до Києва

Через кризу Земфіра продає квартиру в Сочі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: