Земфіра не може оговтатись після смерті батька

Вже місяць Земфіра не може оговтатись через смерть свого батька, якого вона дуже любила.

тато Земфіри
kp.ru
Земфіра не може оговтатись після смерті батька
Батько Земфіри Талгат Талховіч Рамазанов помер на 78-му році життя. Співачка не може відійти після важкої втрати, яка спіткала її сім'ю.

Земфіра дуже важко переживає смерть батька, на якого вона, до речі, дуже схожа. Співачка відмовляється від всіх гастрольних пропозицій, якими принадними б вони не були. Останні роки Талгат Талховіч багато хворів. У нього були проблеми з судинами, і він часто лежав в лікарні. Проте, його смерть застала всіх близьких зненацька.

Приїжджавши з концертами в рідну Уфу, співачка завжди бронювала місця для родичів. Талгат Талховіч був на всіх виступах дочки, за винятком останнього - в 2005 році, тоді він потрапив в лікарню із струсом мозку, прямо напередодні приїзду Земфіри. Ще тоді спазми судин головного мозку, від яких він давно страждав, дали про себе знати. Але це був лише перший тривожний дзвінок.

тато Земфіри
kp.ru
Талгат Талховіч помер на 78-му році життя
"Земфіра, дізнавшись про те, що батько в лікарні, насамперед кинулася його відвідувати, - розповідають друзі зірки. - Приїхала в лікарню і декілька годин провела з батьком. Дуже шкодувала, що він не зможе бути на концерті. Під час виступу Земфіра дістала телефон і прямо з сцени подзвонила батьку, давши послухати, як її приймає публіка".

Талгат Талховіч все життя пропрацював в школі вчителем історії. Він дуже пишався своєю єдиною дочкою. Коли в 2000 році Земфірі на батьківщині присудили республіканську молодіжну премію імені Бабіча, він вперше потрапив в башкирський Білий дім і отримав з рук прем'єр-міністра урядову нагороду замість дочки, яка в цей час була на гастролях.

"Ми ж прості люди - звичайні пенсіонери, а не олігархи які-небудь. Нічим дочці допомогти не могли. Все, чого вона добилася, вона зробила сама. Мене часто запитують, яка з пісень дочки мені подобається найбільше, а я завжди відповідаю: та всі подобаються, вона ж моя дочка", - розповідав Талгат Талховіч.

На похорони Талгата Талховіча зібралася безліч родичів. Він був похований на мусульманській частині кладовища за законами ісламу - тобто на другу добу після смерті. На могилі вже стоїть пам'ятник з мусульманським півмісяцем.

Читайте також:

Земфіра зраджує Ренаті Литвиновій

Продавця, який вдарив Земфіру судять

Земфіра відмовила Данилкові

Земфіра розповіла, як втратила свідомість
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: