"Жінка року" Катерина Вілкова зі своїм чоловіком не мала сексу до весілля

Дата публікації
Перегляди
5191
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Подружжя переконане, що запорука відмінних відносин - в утриманні до весілля.

Незабаром у пари народиться первісток
Ілля Любімов, відомий за серіалами "Не родись вродливою" і "Щоденник доктора Зайцевої", поділився секретом свого щасливого шлюбу з акторкою і Жінкою 2011 року по версію журналу Glamour Катериною Вілковою.

Як розповів актор в інтерв'ю журналу OK!, до 28 років він усвідомив, що особисте життя в нього не ладиться. З жінкою, з якою він на той момент зустрічався, пов'язувати своє життя Любімов не хотів. Ілля вирішив звернутися за порадою до священика і відправився до старця з Псковсько-Печерського монастиря, який пояснив йому, якою має бути жінка, з якою актор зможе бути щасливий. Зустрівши Вілкову, Любімов зрозумів, що це саме той типаж, який йому і описав старець.

"Мій духовний батько, коли ми тільки познайомилися з Катею, дав мені абсурдну з точки зору світського життя пораду - не мати з нею близьких стосунків до весілля. І я повірив йому, а Катя повірила мені", - відверто поділився Любимов.

За його словами, слідувати цій раді було дуже складно, проте потім він зрозумів, що священик був правий - так його відносини з Вилкове стали тільки міцніше.

"Ми робили мільйон спільних справ, подорожували. А через півроку, коли пристрасті між статями стихли, раптом виникло турбота один про одного, не забарвлена гормонами", - згадує актор.

За його словами, у цей період вони з Катею зрозуміли, що дійсно хочуть бути разом. 1 травня 2011 закохані повінчалися в храмі священномученика Антипа, а скоро Катя народить Іллі спадкоємця. Любимов сподівається, що їхній шлюб триватиме все життя і вважає, що в їхніх стосунках все чудово саме завдяки стриманості до весілля.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5191
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація