Журнал Star Magazine надрукував 8 шокуючих фото Анджеліни Джолі

У журналі Star Magazine з'явились фото голлівудської зірки Анджеліни Джолі, коли вони в своїй юності позувала голою із собачим нашийником.

Анджеліна Джолі
Star Magazine
Обкладинка журналу Star Magazine
Американський журнал Star Magazine в своєму серпневому номері, який надійшов у продаж 28 липня, опублікував вісім чорно-білих знімків юної Анджеліни Джолі в голому вигляді. Судячи з анотації, ці компрометуючі 35-річну актрису фотографії були зроблені одним з її "друзів" у ту пору, коли вона вела розгульне життя і вживала наркотики.

На одному зі знімків Анджеліна постає оголеною з собачим нашийником на шиї, у роті вона тримає "косяк". Цей чорно-білий знімок винесений на обкладинку журналу Star, де також розміщена нещодавня фотографія подружжя Бреда Пітта і Анджеліни Джолі.

Всі "шокуючі знімки", як значиться в анотації, були зроблені під час 14-годинного "наркотичного марафону" Анджеліни, яка на момент зйомок була блондинкою.

Публікація в Star Magazine є рекламою "несанкціонованої" біографії Анджеліни Джолі, написаної Ендрю Мортоном. Біограф розповідає не тільки про наркозалежності Анджеліни і її численних коханців, але також про те, як вона опинилася під "психічною опікою" і зв'язалася з найманим вбивцею.

Офіційні представники Анджеліни Джолі поки не коментують публікацію в Star Magazine.

"Вісім шокуючих знімків Джолі" стали одними з найбільш розшукуваних графічних файлів у Інтернеті майже відразу після того, як серпневий номер журналу Star з'явився на прилавках. Щонайменше три з них вже "витекли" в Мережу.

Читайте також:

Анджеліна Джолі у Москві поцілувала фанатку

Джолі хоче зустрітися з фігуранткою шпигунського скандалу

Анджеліна Джолі зробила пропозицію Бреду Пітту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: