Журналісти "поховали" шлюб Саркозі та Бруні

Французькі та британські таблоїди на перших шпальтах надрукували інформацію, що президент Франції та його дружина знайшли собі коханців.

Серед французьких журналістів та блогерів поширилися чутки про близьке розлучення президентського подружжя – Ніколя Саркозі та Карли Бруні. У таблоїдах з'явилася інформація, що Саркозі та Бруні мешкають окремо і навіть вже підшукали собі коханців.

У відповідь на повідомлення в пресі перша леді Франції виступила з безпрецедентним в європейській історії телезверненням, в якому заявила, що Саркозі ніколи не зраджував їй. Сам президент Франції також спростував чутки про проблеми у стосунках з дружиною.

Спочатку інформація про крах шлюбу Саркозі та Бруні з'явився на Twitter. Якийсь журналіст повідомив, що 43-річна Бруні завела роман з поп-співаком Бенжаменом Біоле, який молодший за неї на шість років. Нібито пара вже декілька тижнів мешкає разом в паризькій квартирі.

Пізніше ту ж саму інформацію повторило досить авторитетне французьке видання Le Journal du Dimanche в одному зі своїх блогів. У повідомленні йшлося, що Біоле і Бруні навіть відпочивали недавно в Таїланді. Канікули були перервані появою Саркозі, який відправив за Бруні літак, щоб та повернулася до Парижа. Стаття супроводжувалася словами: "Це чутки року, які можуть перерости в новину року".

Інформацію підхопили численні французькі і британські таблоїди. Лондонська газета The Daily Telegraph вийшла в середу з великою фотографією третьої дружини президента Франції і статтею на першій шпальті, в якій повідомлялося, що шлюб Саркозі і Бруні знаходиться на межі краху.

За даними журналістів, 55-річний Саркозі також завів собі коханку - нібито він зустрічається з 40-річною міністром екології і чемпіонкою з карате Шанталь Жуанно.

Тим часом з сайту Le Journal du Dimanche провокаційна стаття вже видалена. Редакція пояснила своє рішення небажанням втручатися у приватне життя.

Карла Бруні та Ніколя Саркозі одружилися в лютому 2008 року, через 4 місяці після розлучення французького президента зі своєю другою дружиною.

Читайте також:

Батько Ніколя Саркозі намалював портрет Карли Бруні

Оголену Карлу Бруні виставили в галереї

Саркозі і Бруні планують до виборів народити дитину

Саркозі витратив на квіти для Бруні 400 тисяч доларів з бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: