Журналісти відкликали заяву проти Кіркорова

Російські журналісти забрали заяву, яку подали проти Філіпа Кіркорова.

Журналісти НТВ відкликали заяву на російського співака Філіпа Кіркорова, який вилаяв їх, розбив камеру і зламав мікрофон.

"Наскільки я знаю, заяву журналістів на Кіркорова відкликано", - повідомила в середу, 2 вересня, представниця співака Ольга Алексєєва.

Вона додала, що вважає ситуацію провокацією непрофесійних журналістів.

"Це була повністю провокація непрофесійних журналістів. Жодних загроз насправді не було. Напевно, вони просто хотіли розвинути скандал і засвітити свої імена", - сказала Алексєєва.

"Філіп зараз на гастролях, які він перервав на один день, щоб виступити на Дні знань. Зараз він повернувся до свого туру. Цю ситуацію він не коментує", - сказала представниця Кіркорова.

У телекомпанії НТВ ситуацію також коментувати відмовилися.

Нагадаємо, у вівторок, 1 вересня, в одному з московських клубів після виступу Кіркорова вибухнув скандал. Журналісти каналу НТВ за лаштунками артистові поставили запитання про директора Казанської філармонії, який подав на Кіркорова до суду.

У відповідь на це, за інформацією ЗМІ, співак вилаяв журналістів, розбив камеру і зламав мікрофон. Пошкоджену апаратуру забрала охорона і не повернула. Телевізійники звернулися в міліцію, оцінивши збиток в 27 600 доларів.

За словами Алексєєвої, вони подали заяву про крадіжку камери.

Натомість, Філіп Кіркоров подав заяву до прокуратури, у якій просить притягнути до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі заступника директора Казанського театру.

У заяві Кіркоров просить притягнути до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі заступника директора з організації глядачів Татарського державного академічного театру опери та балету (ТДАТОіБ) імені Муси Джаліля Юрія Ларіонова.

Читайте також:

Кіркоров напав на журналістку і потрощив камеру

Кіркоров подасть зустрічний позов на "маленького татарина"

Підозрюваній у зламі інтернет-сторінки Кіркорова "світить" ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: