Зірки розказали про власні ритуали перед виходом на сцену

Дата публікації
Перегляди
1744
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірки розказали про власні ритуали перед виходом на сцену

Євген Гудзь

Перед виходом на сцену Тімур Родрігес говорить з потаємним другом, Ані Лорак самозаспокоюється.

У кожної зірки є власний ритуал перед виходом на сцену. Кореспонденти ТСН.Особливе дослідили ритуали зірок перед виступами.

Тимур Родригез не вважає себе забобонним. Шоумен та колишній партнер по сцені Ані Лорак намагається позбутись зайвої метушні перед виступами: "Змітати крихти зі столу в руку або зустрічати людину з пустім відром. Мені здається - це все маячня".

Проте, свій ритуал у Тимура Родригеса таки є - перед виходом на сцену він веде потаємний діалог з Богом і стверджує, що це працює.

А от телеведуча Наталя Розинська не цураєтьтся своєї нелюбові до жінок з порожніми відрами: "Мені неприємно, коли я йду по вулиці чи йду на роботу, особливо якщо в мене якась важлива зустріч, мені дуже неприємно побачити людину з порожнім відром".

Не менш забобонна і Монро, хоча дотримується перед виступами і більш корисних ритуалів:

"На сцену я виходжу з правої ноги і я роблю дихальні вправи, щоб голос добре звучав".

Все просто в житті співачки Йолки - в неї є лише одне правило, яке і забобоною не назвеш. "Головне - побути кілька хвилин в тиші", - стверджує співачка.

Вірити, що певні ритуали чи амулети зможуть захистити від лихого ока чи стати запорукою успіху – просто смішно. Так вважає улюбленець Мадонни і фронтмен гурту Гоголь Борделло Євген Гудзь. Хоча для драйву перед виступом завжди заправляється вином.

Ритуали зірок перед виходом на сцену

Ритуали зірок перед виходом на сцену

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Дата публікації
Перегляди
1744
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація