„Playboy” – фільм для всіх

81-річний Хефнер схвалив концепцію майбутнього фільму про себе. В даний момент вже пишеться сценарій майбутньої картини.

Режисером картини, яка так і називатиметься: Playboy, стане Бретт Ратнер, творець "Часу пік" і "Людей Ікс". Як продюсер для компанії Universal Pictures виступить володар "Оскара" Брайан Грейзер.

Як повідомляє газета Daily Variety, минулого тижня 81-річний Хефнер схвалив концепцію проекту, яку йому запропонували режисер і продюсер. В даний момент пишеться сценарій майбутньої картини.

"Хефнер, який виховувався в пуританських традиціях, став хрещеним батьком сексуальної революції. Він зруйнував всі табу, що особливо стосуються сексуальності. Я хочу показати все, починаючи від боротьби за Першу поправку і кінчаючи його першою оргією і інсультом, який трохи його не убив", - розповів Ратнер.

Х'ю Хефнер заснував Playboy в 1953 році, незабаром перетворивши журнал на одну з найуспішніших видавничих імперій в історії. Він допомагав вершити сексуальну революцію 60-х років і писав на сторінках свого журналу довгі статті проти цензури і в захист ліберальних цінностей.

Не дивлячись на те, що Playboy зараз переживає не кращі часи - падіння попиту і зниження прибутків від реклами через конкуренцію з боку Інтернету, він як і раніше залишається найзнаменитішим і популярнішим журналом для дорослих. Тільки в США читачі купують 3 млн. екземплярів в місяць, проте в 70-х тираж досягав 7 мільйонів. Але Х'ю Хефнер з упевненістю заявляє, що журнал виходитиме завжди.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: