„Татушка” вагітна

Вона знаходиться на третьому місяці, але Парвіз вже проявляє помітне занепокоєння про майбутню дитину і молоду маму.

На вечірці після премії "МузТВ" в нічному клубі майбутній тато постійно підтримував кохану за черевце і захищав її від натовпу.

Сама Юля поводиться по-іншому, ніж при першій вагітності. Якщо під час минулої вагітності дівчина до останнього вела активний спосіб життя, то цього разу все йде не так. Співачка навіть і не думала танцювати під динамічну музику, велику частину часу вона провела сидячи за столиком. 

У співачки вже є дочка від колишнього бойфренда Паші Сидорова. Вагітність Волкової протікає нормально. Вона проходить обстеження в елітному центрі. "Я вагітна і дуже щаслива, - зізналася майбутня мама. - Не хочу нічого загадувати, але я мрію про сина. Парвіз теж щасливий, що у нього буде друга дитина. Єдине, за що я непокоюся, - як до цієї новини поставиться Маша Вебер".

З 22-річним бізнесменом Парвізом Юля познайомилася випадково в гостях у їх спільного друга. За словами друзів, це була любов з першого погляду. Ходили навіть чутки, що в Дубаї в мечеті їм провели мусульманський обряд одруження.

Тим часом, відомо, що у Парвіза вже є законна дружина колишня солістка групи "Тутси" 20-річна Маша Вебер, яка минулого року народила йому сина. У їх молодій сім'ї було все ідеально, поки в житті Парвіза не з'явилася солістка"Тату".

"Я не віддам Парвіза Волковій, - говорила сама Вебер. - Він все одно повернеться до мене, тому що він - мій чоловік. А Юлі я хочу сказати тільки те, що на чужому нещасті свого щастя не побудуєш".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: