Зверєв поламав плече не на кухні, а на зйомках нового кліпу

Зверєв поламав плече не на кухні, а на зйомках нового кліпу

Фото: ТСН.ua

Сергій зламав плече під час зйомок свого нового кліпу. Він вибудував там неймовірні декорації і стрибав по них.

Співак і стиліст Сергій Звєрєв зламав плече під час зйомок кліпу. Раніше ходили чутки, що він ніби-то послизнувся на кафельній плитці на кухні у своїй московській квартирі.

"Пишуть всяку нісенітницю. Насправді Сергій зламав плече під час зйомок свого нового кліпу. Він вибудував там неймовірні декорації і, як завжди, стрибав по них із ризиком для життя. Спочатку він думав, що нічого серйозного, і це лише забій, тому не звертався до медиків. Коли повернувся додому, зрозумів, що біль не відпускає, а стає лише сильнішим. Тоді він викликав швидку. Лікарі переконали його лягти у лікарню", - розповіла подруга співака Міла Голубко.

Читайте: Діма Білан побив зірку Голівуду через дівчину (фото)

У московській лікарні №59 Сергію Зверєву наклали гіпс. Але біль не вщухав. Тому за кілька годин він звернувся до приватної клініки, де йому зробили операцію, яка тривала півтори години.

"Сергій переживає через травму, адже йому довелося перенести кілька зустрічей, зйомки кліпу і відмінити гастрольний тур. Він зовсім засумував, став сердитий, дратівливий. Без роботи він сумує", - поділилась Міла.

Читайте також:

Сергій Звєрєв на своїй кухні зламав плече

Сергей Звєрєв дивився, як білявка пестить свої стегна (фото)

Сергій Звєрєв роздягнув стриптизерку Варду для XXL

Повʼязані теми:

Наступна публікація