Звєрєв розвиває таланти

Мода на власні літературні шедеври не обминула і Сергія Звєрєва. Епатажний діяч шоу-бізу активно працює над створенням книги.

Сергій Звєрєв
Сергій Звєрєв
Мода на власні літературні шедеври не обминула і Сергія Звєрєва. Зірка програми "Повний фешн", стиліст і просто епатажний діяч шоу-бізу сів за письмовий стіл – Сергій зараз активно працює над створенням книги. Приблизно через півроку літературну працю має бути закінчено.
Про що буде книга, Сергій поки тримає в секреті. Ймовірно, книга вийде "сексуальною", як любить висловлюватися сам стиліст.

До речі, не так давно Звєрєв спробував себе і в амплуа художника. Днями в Москві пройшов благодійний аукціон, на якому продавалися картини, власноручно намальовані зірками російського шоу-бізнесу. Отримані від продажу гроші пішли на надання допомоги дітям-сиротам. 

Звєрєв розповідав, що його картина під назвою "Квіти" – була найщирішою. "Я на своїй картині написав: «Любіть, допомагайте дітям. Любові, миру, сонця, щастя!" Ми просто сіли з дітьми і всі разом написали цю картину. Зрозумійте, головне тут – що все щиро і від душі." Мабуть тому стиліст був обурений тим, що за його шедевр пропонували маленькі суми. "Які такі п'ятсот рублів?! Ви збожеволіли!!! Подивіться на мене, на мені ж все в "у.о." Тому давайте призначайте стартову ціну теж 500 у.о.!" – вирував Звєрєв. У підсумку лот співаючого перукаря за 2 000 рублів ( близько 400 грн) придбав підмосковний конезавод "Відрада". Але Звєрєв так і залишився ображений оцінкою свого "шедевра".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: