Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Світське життя" покаже, як Катерина Кухар з чоловіком підкорюють Європу

"Залізна леді балету" розплакалася в інтерв’ю Катерині Осадчій під час свого франко-бельгійського туру.

У новому, першому весняному випуску "Світського життя", який вийде в ефір 3 березня, Катерина Осадча попрямує до Бельгії, щоб зустрітися з українськими зірками балету Катериною Кухар, яка також є суддею "Танців з зірками", та Олександром Стояновим. 

Саме у країні пива, шоколада та вафель балетне подружжя закінчує своє європейське турне, в якому перебувало останні два місяці. Позаду - 44 вистави та 16 тисяч кілометрів, попереду - пристрасний балет "Дон Кіхот" в бельгійському Намюрі, а потім - повернення до Києва, де Катерину та Олександра вже зачекалися двоє дітей.

Під час прогулянки містом балетне подружжя відверто розповіло Катерині Осадчій, з чого розпочався їхній роман. Виявляється, що Олександр закохався у Катерину ще в той час, коли вона була заміжня.

Катерина Осадча та Катерина Кухар_2
Світське життя
Катерина Кухар, Олександр Стоянов та Катерина Осадча

"Я  нічого не міг з собою зробити, - згадує артист. - Коли кохаєш - мозок вимикається. Чи є чоловік, чи немає - бачу мету - не бачу перешкод!"

Та омріяне "так" від коханої Олександр почув не одразу. Попереду на них чекало чимало випробовувань.

"Світське життя" потрапило на виставу "Дон Кіхот" до старовинного театру у місті Намюр, покаже глядачам залаштункове життя і "святеє святих" артистів - гримерку. А Катерина Кухар та Олександр Стоянов розкажуть про власні традиції, забобони та прикмети перед виходом на сцену.

Катерина Осадча та Катерина Кухар_1
Світське життя

А вже після виступу, у затишній та довірливій атмосфері Катерина Кухар наважиться вперше торкнутися найболіснішої для себе теми - смерті першої дитини. Відтоді минуло багато років, та біль досі не минув.

"Мені тоді нічого не хотілося, я, напевно місяць просто лежала у ліжку і плакала, - згадуючи трагедію, Катерина знову не змогла стримати сліз. – Напевно, кожній людині дається своє випробовування і свій хрест. Ця трагедія повністю змінила мене як особистість".

Балерина зізнається, що від горя збиралася навіть назавжди покинути балет, та знайшлася людина, яка допомогла їй вибратися з полону відчаю і навчитися жити далі.

Катерина Осадча та Катерина Кухар_4
Світське життя

Після цього артистка вирішила допомогти придбати для ОХМАДИТу апарат штучного дихання, щоб подібних трагедій стало менше.

Як особиста трагедія вплинула на життя балерини і що Катерина може порадити заздрісникам? Як українських зірок балету сприйняла Європа? Чи планує пара взяти офіційний шлюб та навіщо Олександр навмисно ламав руку об двері, підлогу та рояль? Чи дають зірки балету імена пуантам та що зі шкідливої їжі можуть дозволити собі на гастролях?

Уся правда про життя, конкуренцію, страждання та кохання в балеті. Не пропустіть, "Світське життя", 3 березня, о 23:15, на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції