Сяйлива сукня і костюм-пряник: якими образами дивувала Тіна Кароль в перший день "Різдвяної історії"

Сяйлива сукня і костюм-пряник: якими образами дивувала Тіна Кароль в перший день "Різдвяної історії"

Фото: пресслужба каналу "1+1"

22 грудня відбулося відкриття різдвяного шоу.

22 грудня в столичному Палаці Спорту відбулося відкриття масштабного 3-денного шоу "Різдвяна історія з Тіною Кароль", яке співачка готує спільно з командою каналу "1+1".

На галашоу популярні українські артисти підготували багато музичних сюрпризів, а команда "1+1 Продакшн" сконструювала атмосферні різдвяні декорації. Сама Тіна Кароль дивувала глядачів не тільки силою голосу, а й неймовірними вбраннями, які змінювалися практично в кожному номері.

Серед образів співачки варто відзначити унікальну сяйливу сукню з LED-підсвічуванням. Її команда дизайнерів виготовляла понад два місяці.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Основою для сукні став об'ємний каркас з сотнями лампочок. Вони під час виступу підсвічували різними кольорами білосніжний корсет костюма, який нагадував сніжинку. Над його створенням працювала українська дизайнерка Вікторія Гресь. У цій сукні співачка разом з дитячим хором заспівала пісню "Україна - це ти", що стало одним з найбільш чуттєвих моментів концерту.

Здивувала Тіна Кароль також веселим костюмом великого імбирного пряника.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

У ньому співачка вийшла на сцену під час виступу DZIDZIO і станцювала разом з дитячим балетом. А після свого виступу такий же костюм довелося надіти і самому DZIDZIO.

На концерті виступили популярні українські зірки - MONATIK, DZIDZIO, Беz обмежень, Олег Скрипка та ВВ, KHAYAT і "Жіночий Квартал". Вони виконали на сцені стародавні українські колядки в сучасному аранжуванні, а також улюблені хіти глядачів.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Уже сьогодні на глядачів чекає другий день гала-концертів "Різдвяна історія з Тіною Кароль", в якому також візьмуть участь "ВРЕМЯ И СТЕКЛО", MICHELLE ANDRADE, KAZKA і The Hardkiss. Так, Надя Дорофєєва та Позитив з групи "ВРЕМЯ И СТЕКЛО" в костюмах Санти і Снігуроньки піднімуться в повітря на великих неонових санях, а Мішель Андраде стане на ковзани і виконає номер разом з маленькими фігуристами.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

На шоу, крім яскравих виступів зірок, на глядачів чекають атмосферні декорації - сцена у вигляді великого подарунка, льодова ковзанка, 3-метрова 3D-ялинка та сяюча ялинкова іграшка. А ведучими масштабного концерту разом з Тіною Кароль буде маленький хлопчик - Женя Лебедин, який раніше зіграв роль сина артистки в першому мюзиклі "Різдвяна історія".

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Галаконцерт "Різдвяна історія з Тіною Кароль" відбудеться ще 23 і 24 грудня у Палаці спорту. Телеверсію концерту телеканал "1+1" покаже на різдвяні свята.

Повʼязані теми:

Наступна публікація