Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сєдокова розірвала стосунки з батьком її третьої дитини перед весіллям – подруга співачки

Саме Анна стала ініціатором розриву стосунків із 25-річним бізнесменом.

Співачка Анна Сєдокова, яка нещодавно зізналася, що більше не разом з батьком її третьої дитини, надто не розголошувала подробиці розриву з коханим.

За виконавицю це зробила її подруга Марія. Дівчина розповіла, що ініціатором розриву стосунків із 25-річним гендиректором будівельної компанії Артемом Комаровим стала саме Сєдокова.

При чому, наважалися на це артистка просто перед весіллям.

"Декілька місяців тому Артем познайомив кохану з батьками, а на початку літа освідчився. Але Аня відмовилася. Для всіх це стало несподіванкою. Адже я навіть чула, що вони планували весілля на серпень! Знаю, що рішення далося їй ціною безсонних ночей", - почала Марія.

Сєдокова із екс-обранцем
соцмережі
Анна Сєдокова та Артем Комаров

У нещодавньому інтерв'ю Сєдокова ділилася, що екс-бойфренд хотів, аби вона залишила сцену. Це підтвердила й подруга співачки.

"Артем - чудовий хлопець, але намагався обмежувати її, радив залишити сцену, присвятити себе родині. Сєдокова ж без концертів жити не зможе! Зараз вони припинили будь-яке спілкування", - сказала Марія, пише StarHit.

За словами дівчини, Артем й досі не може оговтатися після розриву з Анною, постійно їй пише і телефонує. Однак Сєдокова не відповідає йому.

"Наскільки я знаю, він телефонує їй, пише есемески, але безнадійно. Син повністю на ній, але носить прізвище Артема. Зрозуміло, що почуття не минули, Аня намагається їх заглушити. Потрібен час. Це дорослий вчинок сильної жінки, яка зрозуміла, що їм не по дорозі. Впорається", - підсумувала подруга Сєдокової.

Нагадаємо, Анну та Артема минулоріч познайомив спільний друг. Вони одразу одне одному сподобалися та почали зустрічатися. Згодом Сєдокова завагітніла. У квітні цього року співачка народила третю дитину – сина Гектора. Від попередніх шлюбів у артистки є двоє доньок. Спочатку зірка ділилася, що готується до весілля із батьком її сина та через певний час оголосила, що стала мамою-одиначкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції