Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сєдокова розповіла про розлуку з донькою Монікою

Дівчинка мешкає та навчається в США.

Співачка Анна Сєдокова, яку у травні минулого року ексчоловік ледь не позбавив материнських прав, розповіла про розлуку з донькою Монікою.

Як відомо, після декількох місяців з'ясовування стосунків з колишнім Максимом Чернявським суд постановив, що донька Моніка навчатиметься та мешкатиме з ним у США. З мамою ж дівчинка проводить канікули.

Як розповіла Сєдокова виданню "Антенна", їй дуже прикро, що її троє дітей зараз не спілкуються між собою, як могли б.

"Вони передають один одному малюнки, записують відео. Відчуваю, якісь ниточки рвуться між нами і Монікою. Телефоном складно говорити кожен день. Просто дитина не може присвячувати тобі стільки часу через телефон: у неї своє життя, веселощі, друзі", - поділилася Сєдокова.

Анна Сєдокова з дітьми
instagram.com/annasedokova
Сєдокова зі старшою донькою та сином

Влітку Анна з трьома дітьми провела 10 днів у Туреччині, і часто одна літає до Моніки до Америки, лишаючи при цьому у Росії 14-річну Аліну та 2-річного Гектора.

Окрім того, артистка після не надто приємних подій минулого року, зуміла налагодити спілкування з колишнім чоловіком Чернявським та його бабусею.

"Зараз я, Максим і його бабуся намагаємося спілкуватися гідно. Я пішла миритися до неї, вона зустріла мене відкрито. Що допомогло нам знайти спільну мову? Мені здається, ми все робимо або з любові, або зі страху. Напевно, бабуся боялася, що я заберу її улюблену онуку. Я її запевнила, що так чинити не збираюся. Після суду я сказала Максиму: "Що було, то було. У нас є дитина, і це головне". Я і правда вважаю, що він хороша людина. Просто захищав свої інтереси", - розповіла Анна.

Нагадаємо, після розлучення з чоловіком Максимом Чернявським, Анні Сєдоковій було заборонено вивозити Моніку, яка живе з батьком у Лос-Анджелесі до Росії, де здебільшого працює співачка. Бачитися з дочкою вона могла тільки в Америці і в присутності представника соціальних служб, а також їй заборонили постити фото доньки у соцмережах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції