Сєдокова розповіла про третє весілля та чому обрала сину рідкісне ім'я

Сєдокова розповіла про третє весілля та чому обрала сину рідкісне ім'я

Фото: teleprogramma.pro

Артистка знову збирається заміж.

Співачка Анна Сєдокова, яка розсекретила давньогрецьке ім'я маленького сина, зізналася, що втретє збирається заміж.

За словами артистки, у питаннях родини вона достатньо консервативна. На думку Анни, чоловік має бути головним у родині, а жінка повинна його підтримувати, піклуватися і оберігати.

"Я два рази була заміжня, зараз виходжу втретє. Моя хрещена якось сказала мені: "Чим більше жінка виходить заміж, тим більше вона жінка". Мені здається, в 13 років я не дуже правильно сприйняла цю інформацію. Взагалі я та людина, яка ніколи нічого в цьому житті не терпіла. Я не згодна жити аби з ким - мені треба бути з найкращим. Не хочу йти на компроміси. Хочу бути щасливою - я цього правда гідна", - сказала Сєдокова, пише teleprogramma.

Ім'я коханого зірка досі тримає в таємниці. Проте Анна розповіла, що з нареченим поява на світ їхнього спільного сина була дуже очікуваною.

"Ми з його татом щасливі, що так вийшло. Обидва шалено любимо сина", - підтвердила співачка.

Сєдокова також пояснила, чому обрала для сина рідкісне та нестандартне ім'я Гектор.

"Його ім'я Гектор. Англійською пишеться Gektor. Я так хотіла давньогрецьке або давньоримське ім'я. І якось воно сподобалося. Син у мене - суперсерйозний хлопець. І мені здається, він абсолютно відповідає своєму імені", - прокоментувала молода мама.

Нагадаємо, що Анна Сєдокова втретє стала мамою у квітні цього року. Зірка народжувала у клініці Cedars-Sinai  Лос-Анджелеса. Співачка тримає у суворій таємниці ім'я батька своєї дитини. Проте допитливим папараці вдалося дізнатися, що коханого Анни звуть Артем Комаров і він є генеральним директором однієї будівельної компанії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація