Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сєдокова заступилася за позбавлену титулу "Міс Україна" Дідусенко: А кріпосне право точно скасували

Артистку обурили причини дискваліфікації дівчини.

Співачку Анну Сєдокову приголомшило те, що 23-річну Вероніку Дідусенко позбавили титулу "Міс Україна-2018".

Зокрема артистка обурена причинами дискваліфікації красуні. Про це вона повідомила у своєму Instagram.

"Виявляється, що корону у неї забрали, бо вона приховала від організаторів, що у неї є дитина. Що однією з умов конкурсу була відсутність дітей у учасниць. Читаю це і не можу повірити своїм очам. А кріпосне право точно скасували?" – обурюється Сєдокова.

Фотогалерея "Міс Україна-2018" стала 23-річна киянка (6 фото)

Разом з тим Анна зауважила, що за правилами конкурсу краси Дідусенко неправа. Проте не це співачку зачепило.

"Зрозуміло, що дівчинка неправа, що приховала, і я не про конкретний конкурс, мені загалом цікаво і важливо. В який момент діти стали каменем спотикання на шляху до мрії? Я побудувала свою кар'єру в 21 рік, залишившись з маленькою на руках. Мені допомагала мама, мені допомагали ви, але це стало моєю найбільшою мотивацією у житті! Без своїх дітей я ніколи б і нічого не досягла", - зауважила мама трьох дітей.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Читаю - Мисс Украина лишилась своей короны Захожу по ссылке. Оказывается что корону у неё забрали, потому что она скрыла от организаторов, что у неё есть ребёнок. Что одним из условий конкурса было отсутствие детей у участниц ‍♀️ Читаю это и не могу поверить своим глазам. А крепостное право точно отменили? Мы что сейчас вдруг сели на машину времени дружно и оказались все в далеком прошлом? Понятно, что есть условия конкурса , если ты не согласна с ними не принимай участие. Понятно, что девочка не права, что скрыла и я не о конкретном конкурсе, мне в целом интересно и важно. В какой момент, дети стали камнем преткновения на пути к мечте? Я построила свою карьеру в 21 год оставшись с маленькой малышкой на руках. Мне помогала мама , мне помогали Вы, но это стало моей самой большой мотивацией в жизни ! Без своих детей я никогда бы и ничего не добилась. Они помогали и помогают мне каждую секунду. Стать лучше , работать больше. Неужели в наше время такие жёсткие правила во всех конкурсах красоты? Кто знает мировую практику и может тут написать об этом ? Может вы мне расскажите ... P.S. Вероника, не расстраивайся Просто иди вперёд. Самое главное счастье у тебя уже есть, а знаешь, ещё сколько будет впереди. Я точно знаю ❤️

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Сєдокова звернулася до Вероніки і наголосила, що у неї все ще попереду і все їй вдасться.

"Вероніко, не засмучуйся. Просто йди вперед. Найголовніше щастя у тебе вже є, а знаєш, ще скільки буде попереду. Я точно знаю", - сказала Анна.

Нагадаємо, що Вероніку Дідусенко позбавили титулу "Міс Україна-2018" дізнавшись, що вона порушила правила конкурсу. За умовами змагання, дівчина має бути незаміжньою та без дітей. У Вероніки є 4-річний син і вона розлучена. Однак красуня не збирається здаватися просто так.

Відео"Міс Україна-2018" Вероніка Дідусенко залишилася без корони і переможного титула

"Міс Україна-2018" Вероніку Дідусенко дискваліфікували через порушення правил конкурсу. Вона приховала від організаторів, що має 4-річного сина.

"Міс Україна-2018" Вероніка Дідусенко залишилася без корони і переможного титула

Дідусенко взялася боротися за права красунь з дітьми. Організаторам конкурсу дівчина заявила, що вимоги до учасниць конкурсів краси - бути незаміжньою і без дітей - це дискримінація прав таких як вона. Отже, добровільно відмовлятися від титулу  Дідусенко не збирається.

ВідеоМіс Україна 2018 року приховала, що була заміжня і має 4-річного сина

Краса врятує світ, якщо брехня не завадить. В Україні - скандал на конкурсі краси. Вероніка Дідусенко лише чотири дні провела у статусі Міс Україна 2018 і втратила корону. Виявилося, що вона грубо порушила правила конкурсу: приховала, що була заміжня і має 4-річного сина. Попри викриття, Вероніка добровільно відмовлятися від титулу не збирається, і заявила, що стала жертвою дискримінації.

Міс Україна 2018 року приховала, що була заміжня і має 4-річного сина

Залиште свій коментар

Вибір редакції