Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сєдоковій заборонили постити фото доньки у соцмережах, інакше "вона її не побачить"

Артистка відчайдушно бореться за власну дитину.

Співачка Анна Сєдокова, яку екс-чоловік Максим Чернявський хоче позбавити материнських прав, зізналася, що їй погрожують взагалі припинити побачення з донькою.

На своїй сторінці в Instagram мати трьох дітей повідомила, що їй заборонили викладати фотографії молодшої доньки Моніки у соцмережі, інакше дитину вона не побачить.

"Якийсь час назад, адвокати іншої сторони, за три години до зустрічі з Монікою, написали, що вони скасують візит, якщо я буду робити фото Мо. Вони зажадали заборонити мені постити фотографії нашої дочки, або я з нею не побачуся. Я погодилась", - почала розповідь Сєдокова.

Тепер Сєдокова не може постити спільні фото з Монікою у Instagram (на фото Анна зі старшою донькою Аліною та сином Гектором)

Анна додала, що вона навіть спати може з донькою лише під пильним наглядом наглядачки.

"Зараз я можу зустрічатися з нашою донькою лише з наглядачкою, яка, коли ми обіймаючись спимо вночі, (і я вдячна Богу за цю можливість, адже у багатьох її немає) сидить і дивиться на нас. Стільки всього, я навіть не розумію, як все розповісти і справді не хочу", - поділилася Анна.

 

Я хотела с вами поделиться. Вот уже как два дня, вы знаете о том, что происходит со мной и Моникой. Долгие месяцы мне было очень страшно говорить об этом, потому что я понимала какую ярость это может вызвать. Я боялась, потому что каждое слово будет использовано против меня в суде, как было использовано мое интервью для журнала ОК(. За эти два дня нам позвонили лучшие адвокаты по международному праву, три главных телеканала готовы оказать поддержку и осветить этот вопрос, десятки лучших журналистов страны и сотни писем от мам, которые оказались в такой же ситуации как я! Я ощутила, что не одна, что мы вместе можем помочь друг другу Какое-то время назад, адвокаты другой стороны, за три часа до встречи с Моникой, написали, что они отменят визит, если я буду делать фото Мо. Они потребовали запретить мне постить фотографии нашей дочери, либо я с ней не увижусь. Я согласилась. Сейчас, я могу встречаться с нашей дочкой только с надзирательницей, которая, когда мы обнимаясь спим ночью ( и я благодарна Богу за эту возможность, ведь у многих ее нет ) сидит и смотрит на нас. Столько всего, я даже не понимаю, как все рассказать и правда не хочу. Все время сомневаюсь, нужно ли, но потом читаю Ваши письма и понимаю, что #необходимо ! И это фото, оно с улыбкой!Потому что сейчас, я больше не одна!!!! Потому что я не опущу руки!!! Потому что, как бы не было горько внутри, я буду улыбаться и делать все от себя возможное, чтобы помочь нам и тем, кому нужна моя помощь! Теперь мы #ВМЕСТЕ ! Нас не сломишь! А любовь победит и все будут жить дружно ❤️

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Разом з тим зірка подякувала всім, хто її підтримав. Сєдокова розповіла, що отримала багато листів від мам, які опинилися у такій самій ситуації.

"За ці два дні нам зателефонували найкращі адвокати з міжнародного права, три головних телеканали готові надати підтримку і висвітлити це питання, десятки найкращих журналістів країни і сотні листів від мам, які опинилися в такій самій ситуації як я! Я відчула, що не сама, що ми разом можемо допомогти один одному", - наголосила Анна.

Сєдокова з Монікою

Нагадаємо, що минулого тижня Анна Сєдокова вперше зізналася, що вже тривалий час веде боротьбу за молодшу доньку, 6-річну Моніку, з екс-чоловіком Максимом Чернявським. Він хоче позбавити Анну материнських прав. Наразі дівчинка перебуває разом з батьком у Америці, де Чернявський звернувся до суду. Зірка додала, що їй закидають, мовляв, вона небезпечна для дитини і може відвезти її до Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції