Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Так, я вагітна": Леді Гага спантеличила прихильників заявою

Артистка втомилася від чуток про роман з Бредлі Купером.

Співачка Леді Гага, яка не так давно прокоментувала чутки про роман з Бредлі Купером, цього разу відреагувала на новину про свою вагітність від актора.

Оскільки артистка розірвала стосунки з колишнім нареченим – своїм агентом Крістіаном Каріно, фанати почали висувати припущення, що майбутній татусь зіркової дитини – партнер Леді Гаги по фільму "Зірка народилася" актор Бредлі Купер.

І поки фанати прискіпливо придивлялися до животика Гаги на найсвіжіших фото, сама співачка вирішила остаточно зруйнувати усі плітки. У своємуTwitter "мама монстрів" написала:

"Ширяться чутки, що я вагітна? Так, я вагітна – шостим альбомом", - лишила пост у мікроблогу зірка.

У відповідь співачку одразу ж засипали запитаннями та привітаннями: "Це класно, але хто ж батько?", "А дитинка вже штовхається?", "Чи можу я бути нянькою?", "Я теж завагітніла, щойно прочитала цей твіт", "Як довго вагітна? Ми говоримо про третій триместр?".

ВідеоЛеді Гага оригінально поділилася з фанатами новиною про свій шостий альбом

“Леді Гага вагітна – але від кого?” Цим питанням ще кілька днів тому переймався інтернет і друковані ЗМІ. Оскільки співачка розірвала стосунки з колишнім нареченим – своїм агентом Крістіаном Каріно, фанати почали висувати припущення, що майбутній татусь зіркової дитини – партнер Леді Гаги по фільму “Зірка народилася” актор Бредлі Купер. І поки фанати прискіпливо придивлялися до животика Гаги на найсвіжіших фото, сама співачка вирішила остаточно зруйнувати усі плітки. У своєму Twitter співачка написала, що вагітна шостим альбомом.  

Леді Гага оригінально поділилася з фанатами новиною про свій шостий альбом

Найвигадливіші навіть виклали в Мережу зображення першого ультразвуку – із маленькою статуеткою Греммі на фото.

Нагадаємо, що наприкінці листопада 2018 року співачку Леді Гагу визнано найкращою акторкою року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції