Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Такі страждання витримала б не кожна жінка": Дзідзьо про муки, які пережила його мама

Рідна людина артиста, перебуваючи при надії, отримала сильні опіки на ногах.

Лідер гурту DZIDZIO і тренер "Голос.Діти" Дзідзьо, який поділився, коли планує стати батьком, вперше розповів моторошну історію про свою маму Галину Янівну, яка сталася з нею при надії.

За словами Дзідзя, у травні 1983 року його мама сильно обпеклася, коли розпалювала в селі на кухні піч. Жінку привезли до лікарні з опіками третього ступеню, як раптом вона дізналася, що вагітна.

"У травні 1983 року мою маму привезли в лікарню містечка Ходорів з опіками третього ступеня на ногах. Так страшно мама обпеклася, коли розпалювала в селі кухню (піч) і випадково, замість солярки, полила дрова бензином. Шкіра на ногах з верху до колін злазила кусками, дуже висока температура тіла, треба було негайно робити пересадку шкіри. Маму почали колоти знеболювальним і тут в палату забігає лікар і повідомляє, що мама - вагітна, приблизно другий місяць", - почав розповідь Дзідзьо.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У травні 1983 року мою маму привезли в лікарню містечка Ходорів з опіками третього ступеня на ногах. Так страшно мама обпеклася, коли розпалювала в селі кухню (піч) і випадково, замість солярки, полила дрова бензином. Шкіра на ногах з верху до колін злазила кусками, дуже висока температура тіла, треба було негайно робити пересадку шкіри, маму почали колоти знеболювальним, і тут в палату забігає лікар і повідомляє, що МАМА - ВАГІТНА, приблизно другий місяць. Лікар наполягав, що треба вже і негайно робити аборт, бо дитина не виживе, дитина, певно, вже нежива, а Мама сказала: дитина буде!!!!!Вона відмовилася від усіх знеболювальних уколів, від ліків проти жару і високої температури, від пересадки шкіри. Ніхто не розумів маминої впертості і бажання зберегти дитину, бо такі страждання витримала б не кожна жінка. Лише одна бабця Катерина, мамина мама, яка і розказала мені про все це, підтримувала маму і казала: Бог поможе!..Всю вагітність мама провела в лікарні, ноги так-сяк загоювалися, але почалися роди... У мами, коли вона мене народжувала, вся та обпечена шкіра на ногах потріскала до крові, до глибоких ран...А я ще довго, як був малий, не міг зрозуміти, чого мама так часто мені каже: Ти - моя Божа дитина... Цю історію я хотів розказати всім людям, щоб знали, яка моя МАМА - сильна, вперта і зробила у свій час такий важливий вибір для себе і для мене - зберегла моє життя Дякую Вам, моя рідна і сильна МАМА за ВСЕ, що я маю у житті! Дуже Вас люблю, будьте мені здорові, живіть довго і щасливо! Вітаю Вас і усіх МАМ з Днем МАТЕРІ

Публикация от DZIDZIO (@dzidzio)

Він додав, що у той же момент мама відмовилася від пересадки шкіри, усіх ліків та знеболювальних уколів, а тим часом лікар наполягав на аборті і навіть говорив, що дитина вже може й не жива.

"Ніхто не розумів маминої впертості і бажання зберегти дитину, бо такі страждання витримала б не кожна жінка. Лише одна бабця Катерина, мамина мама, яка і розказала мені про все це, підтримувала маму і казала: "Бог поможе!". Всю вагітність мама провела в лікарні, ноги так-сяк загоювалися, але почалися пологи... У мами, коли вона мене народжувала, вся та обпечена шкіра на ногах потріскала до крові, до глибоких ран...А я ще довго, як був малий, не міг зрозуміти, чого мама так часто мені каже: "Ти - моя Божа дитина..."", - розповів подробиці Дзідзьо.

Артист пояснив, що розповів фанатам цю історію, щоб вони знали, як свого часу його мама зберегла йому життя.

"Дякую вам, моя рідна і сильна мамо, за все, що я маю у житті! Дуже вас люблю, будьте мені здорові, живіть довго і щасливо!" – привітав Дзідзьо маму з Днем матері.

Нагадаємо, що тим часом багато українських зірок також поділилися у Мережі фото з матерями та привітали рідних людей з їхнім днем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції