"Такої відповіді я не очікувала": відома модель з інвалідністю присоромила Остапчука

"Такої відповіді я не очікувала": відома модель з інвалідністю присоромила Остапчука

"Такої відповіді я не очікувала": відома модель з інвалідністю присоромила Остапчука

Фото: instagram.com/eurovision.ua

Олександра Кутас поспілкувалася з ведучим щодо його висловлювань.

Відома модель з інвалідністю Олександра Кутас не лишилася осторонь висловлювань ведучого Володимира Остапчука на концерті гурту KAZKA.

Як ми писали раніше, Остапчук заявив, що "Євробачення", яке він, до речі, вів у Києві 2017-го - "конкурс геїв, інвалідів та фріків". Своїми жартами шоумен неабияк образив людей.

Публічно відреагувала на те, що сказав Остапчук, Олександра Кутас. Вона навіть звернулася до ведучого з проханням прокоментувати свої слова.

"Щоб розібратися в ситуації я особисто, вкрай коректно і з повагою звернулася до Володимира. Вірю у краще в людях, поки вони не переконають мене в зворотному. Подальшої відповіді я ніяк не очікувала. Нижче наведена дослівна реакція:

Володимир Остапчук: Та господи, ніхто нікого не збирався ображати. У чому сутність претензії? Я сказав слово "інвалід" в мікрофон? Так, вибачте, якщо такі речі ображають, приношу вибачення. Взагалі не бачу тут проблеми. То в чому ж сутьність претензії?

Тут у мене від несподіванки дух перехопило і я вирішила прояснити.

Володимире, просто щоб я розуміла. Ви не бачите проблеми в тому, щоб просто зараз особисто мене назвати терміном "інвалід"? В результаті родової травми я з дитинства рухаюся за допомогою інвалідного крісла", - пояснила Володимиру модель.

Своєю чергою, Остапчук, знову ж таки, не добираючи слів, відповів:

"Ви справді ображаєтеся на саме слово, яким називають людей з обмеженими можливостями, в країні, де немає пандусів на головній площі столиці?! Вас ображає термін, сказаний побіжно в контексті, де можна вжити юридичний термін, але вам "ок" з тим, в яких умовах живуть люди? Я щиро бажаю вам так само завзято захищати свої права не з надуманих роздутих приводів, а в реальних змінах в країні. Ворога номер один знайшли. Вибачте ще раз, що вжив у публічному просторі слово "інвалід", і це образило вас та ваших друзів. Мені щиро жаль".

Нагадаємо, що ведучий Володимир Остапчук шокував громадськість своїми жартами під час виступу на розігріві перед концертом гурту KAZKA. Зокрема, шоумен сказав, що "Євробачення" - це "конкурс геїв, інвалідів та фріків". Висловив свою думку Остапчук і щодо участі представників від України, гурту Go-A, у міжнародному музичному змаганні. Він заявив зі сцени: "Навіщо нам "Соловей", якщо все одно переможуть Little Big?".

Дісталося від ведучого й українським виконавцям. Так, він зазначив, що у переможниці нацвідбору на "Євробачення-2019" MARUV "немає голосу, а є тільки ноги", а учасника України на "Євробаченні-2018" MELOVIN назвав "термінатором з катарактою".

Повʼязані теми:

Наступна публікація