Талановитий Арсен Мірзоян заспівав пісню, написану для Григорія Лепса

Дата публікації
Перегляди
3995
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Талановитий Арсен Мірзоян заспівав пісню, написану для Григорія Лепса

Мірзоян заспівав з Мочановим

Голос співака дуже схожий на голос відомого шансоньє.

На початку листопада Арсен Мірзоян, який присвятив пісню загиблим десантникам, презентував слухачам свою нову пісню "Исповедь гонщика".

Появі композиції передувала своя  історія. "Исповедь" з початку була написана Арсеном Мірзояном на замовлення Григорія Лепса, яку останній виконав в Ялті під час ралі.

Так, композиція стала своєрідним саундтреком події і встигла припасти до душі всім, хто любить автомобілі, дороги та швидкість.

Проте, згодом російський співак повернув всі права на виконання композиції її автору. Тоді Мірзояну прийшла ідея записати пісню без Лепса, без Ялти і без раллі (як жартує сам Арсен), але зі справжнім гонщиком. Саме тим "справжнім" не міг стати ніхто інший, як Олексій Мочанов.

Таким чином, неочікуваний дует подарував нам пісню "Исповедь гонщика", яка увійде у наступний, третій, студійний альбом Арсена Мірзояна. Можна впевнено стверджувати, що артист готовий до експериментів.

Нагадаємо, у липні експресивний Мірзоян присвятив емоційну пісню війні в Україні. Артист написав композицію під впливом сьогодення його Батьківщини.

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережі vk.com/tsnglamur

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3995
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація