Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка перемкнула увесь нічний клуб на живлення від сонячних батарей

Українська співачка Руслана, яка вже давно славиться своєю боротьбою за чисте довкілля і є амбасадором відновлюваної енергії в світі, в новорічну ніч відіграла концерт разом з іншими запрошеними музикантами повністю на енергії, зібраній від сонячних батарей на території Бессарабії. Таким чином було реалізовано проект #ReNewYear, який присвячений переходу на чисту енергію і припиненню війни за енергоресурси. 

У нічному клубі міста Ізмаїл були встановлені акумулятори від фотогальванічних панелей. Вони заряджались на одному з найбільших "сонячних" полів на території України, що розміщується поряд з містом. Перехід на чисту електроенергію відбувся саме під бій курантів.  Їх вистачило для повного забезпечення потреб клубу до 4 ранку. 

 

Опубліковано Ruslana Lyzhychko Понеділок, 31 грудня 2018 р.

Співачка відіграла свої найпопулярніші хіти і також порадувала своїми новими піснями. Як завжди, була запальною і натхненною. Проте, як потім зізналась, на сцену їй довелося вийти з температурою тіла під 40 градусів, адже під час виступу на Різдво,  25 грудня, на Софійській площі вона добряче застудилась. Від холоду,  який тоді був на вулиці, в неї до руки навіть примерз мікрофон. 

Саме для унікальної новорічної ночі був напередодні відзнятий ролик за участі Руслани, щоб продемонструвати,  як твориться чиста енергія - від встановлення панелей, до їхньої роботи на сонці. До слова, знімання також відбувалися за майже нульової температури, але Руслана в кадрі майже по-літньому вбрана. 

Відзначити такий унікальний Новий рік разом із Русланою зібралося кілька десятків запрошених гостей. Серед них був і Ханс-Джозеф Фелл, один з найвідоміших у світі експертів у сфері стійкої енергетики, автор системи «зеленого тарифу», яку взяли на озброєння понад 70 країн світу. Він запевнив у надважливості руху українців  до енергетичної незалежності.

А надхненник і організатор #ReNewYear - генеральний директор групи компаній "Метрополія" Віктор Куртєв - заявив, що до 22 грудня 2037 року,  саме на час закінчення  терміну експлуатації всіх атомних електростанцій в нашій країні, було б правильно вийти на цілковиту чисту енергію, тож був запущений своєрідний зворотній відлік до цієї дати.  

Одразу за Русланою на сцені з'явилася співачка Златна Марія. Вечір продовжили запальними болгарськими ритмами «Фа-Дієз». Новорічний настрій і танцювальні ритми ставив діджей вечора - Саня Димов.

#ReNewYear став новим символом і брендом прийдешнього року і можливо всього десятиліття.

Залиште свій коментар

Вибір редакції