Перейти до змісту
"Танці з зірками": Арам Арзуманян неочікувано повернувся на паркет шоу та приголомшив пасодоблем

"Танці з зірками": Арам Арзуманян неочікувано повернувся на паркет шоу та приголомшив пасодоблем

Актор та його партнерка виступили замість Позитива та Юлії Сахневич, які захворіли на COVID-19.

Під час восьмого ефіру шоу "Танці з зірками" на паркет вийшов зірка "Скаженого весілля" Арам Арзуманян та його партнерка Тоня Руденко, які покинули проєкт після п’ятого випуску.

Так, ексучасники "Танців" вирішили врятувати пару Позитива та Юлії Сахневич від вильоту, які через коронавірус вдруге не змогли вийти на паркет. Пара хотіла записати свій виступ на відео, втім, лікарі заборонили учасникам танцювати, аби уникнути ускладнень. А за правилами шоу, якщо учасники двічі не танцюють, на них чекає дискваліфікація.

Арам та Тоня виконали пристрасний пасодобль під хіт Вєрки Сердючки "Пирожок". Як зізнався актор, він з Тонею підготував номер менш ніж за добу.

Судді шоу подякували Арзуманяну та Руденко за те, що вирішили врятувати Позитива та Сахневич та не поскупилися на оцінки. Так, завдяки Араму та Тоні учасник MOZGI та його партнерка отримали свій найвищий бал на проєкті – 36.

Крім того, співак та хореографиня розповіли про своє самопочуття. Так, якщо Позитиву вже трішки ліпше, Юлія почувається кепсько.

Друзі, цей вірус – не жарти! У мене весь час ломота в тілі, слабкість, віднімає ноги, весь час рвота. При цьому не відчуваю запахів та смаків.
розповіла Сахневич

Нагадаємо, під час восьмого ефіру Надія Мейхер та Кирило Васюк захопили пристрасним танго. Пара танцювала під пісню Вєрки Сердючки "Тук, тук, тук".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин