"Танці з зірками": чим відповість Катерина Кухар на поцілунок Олі Полякової

Тема четвертого прямого ефіру "Танців з зірками" - "Made in Ukraine".

Цієї неділі, 17 вересня, о 21:00 на телеканалі "1+1" відбудеться четвертий прямий ефір оновленого проекту "Танці з зірками".

Минулого тижня за результатами суми балів суддівської трійки Влада Ями, Катерини Кухар, MONATIK та глядачів, проект залишила пара Наталі Холоденко та Віталія Загоруйка.

Тема четвертого прямого ефіру "Танців з зірками" - "Made in Ukraine". Основним мотивом цього випуску стануть українські традиції у сучасному прочитанні: від постановок і репертуару до костюмів учасників. Прямий ефір відкриє популярна українська співачка ONUKA своїм хітом "Vidlik", а також на головному паркеті країни виступить легендарна артистка Ніна Матвієнко з піснею "Де ти тепер" Квітки Цісик.

Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко, які минулого разу отримали найвищі бали від суддів, готують для глядачів телеканалу "1+1" пристрасний пасодобль. Також Наталя розкриє всій Україні таємницю стосунків з її партнером у першому сезоні і суддею "Танців з зірками" Владом Ямою.

Оля Полякова та Степан Місюрка після того, як пара опинилась у "зоні ризику", налаштовані здивувати шанувальників проекту чуттєвим "contemporary".

Цікаво, що учасники будуть танцювати під пісню "Місяць" своєї конкурентки у "Танцях з зірками" Наталі Могилевської.

Минулого ефіру Оля під час виступу поцілувала суддю проекту Катерину Кухар, але чим відповість всесвітньо відома балерина співачці, глядачі дізнаються вже цієї неділі.

Своєю чергою, Сергій та Сніжана Бабкіни готують чуттєву румбу, яка стане новим прочитанням твору Ліни Костенко "Маруся Чурай". А Юрій Ткач готується до прямого ефіру разом зі своєю маленькою донечкою Лізою. Учасник "Ліги Сміху" розповів, що з перших днів знайомства з Ілоною зрозумів, що вони стануть друзями. Більше того, їхні маленькі донечки Ліза та Рія стали подружками та навіть ходять одна до одної на дні народження, а дружина Віка завчає разом з Ілоною рухи, і вдома подружжя продовжує тренування.

Нагадаємо, що минулий випуск "Танців з зірками" провели Катерина Осадча та Артем Гагарін. А вже наступної неділі на паркет повернеться незмінний ведучий проекту Юрій Горбунов. Хто стане його напарником на зірковому балконі наступного разу - досі залишається інтригою.

Учасники "Танців з зірками" виступають під живе виконання оркестру та вокалістів "Голосу країни". Цього разу своїм співом глядачів телеканалу "1+1" дивуватимуть Віра Кекелія, Інгрет (Інгрет Костенко), Марта Адамчук, LAUD (Влад Каращук) та Лука (Андрій Лучанко).

Дивіться оновлені "Танці з зірками" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар