Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": Мішина та Кот запалили паркет під хіт Вєрки Сердючки

Пара виконала енергійний джайв.

Щойно у восьмому ефірі проєкту "Танці з зірками", темою якого стала "Битва за життя", виступили Ксенія Мішина та Євген Кот.

Так, оскільки сьогодні учасники демонструють на паркеті лише танці бальної програми, то парі дістався запальний джайв, який вони виконали під хіт Вєрки Сердючки "Все будет хорошо".

На паркеті акторка з'явилася у леопардовій сукні та з яскравим макіяжем.

Судді проєкту, до яких приєднався легендарний хореограф Григорій Чапкіс, відзначили, що танок був кумедним, однак не властивим для пари. 

"От дивно, акторка і професіональний танцівник, а танцюють однаково. Це пара від бога. Проте ви танцювали не джайв, ви танцюали акробатичний рок-н-ролл, буггі-вуггі. Мало було джайву", - заявив легендарний Чапкіс.

А Катерина Кухар взагалі назвала їхній джайв "рагульним".

Так, за сумою оцінок від чотирьох суддів вони отримали 35 балів.

Зауважимо, у сьогоднішньому ефірі пари, які потраплять до зони ризику, боротимуться за шанс залишитися в проєкті. Їм доведеться продемонструвати танець, який стане для них сюрпризом. Рішення, хто з них пройде далі, ухвалюватимуть судді, оцінюючи технічну підготовку пари. 

Нагадаємо, голосування за фаворитів тривало цілий тиждень, тому претенденти, які можуть покинути шоу можуть змінитися. Глядачі можуть активно підтримувати улюблені пари, аби врятувати кумирів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції