Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": Мішина та MICHELLE ANDRADE влаштували дуель на паркеті за Кота

Тріо виконало танго на трьох.

Щойно у одинадцятому ефірі проєкту "Танці з зірками", під час якого на паркет повернулися улюблені учасники минулих сезонів, виступила пара Ксенії Мішиної та Євгена Кота, до яких приєдналася учасниця минулого сезону, популярна співачка MICHELLE ANDRADE.

Тріо виконало пристрасне танго на трьох під саундтрек із фільму "Запах жінки".

За сюжетом дівчата, які з'явились на паркеті у сексуальних чорних сукнях, боролися за увагу Євгена, навіть застосувавши зброю одна до одної, чим не залишили байдужими і суддів, які високо оцінили танець тріо.

"Танго, як рулетка. А ви, Ксеніє, все встигаєте і суперницю за горло потримати і пристрасний танець станцювати. Зізнаюся чесно, мені імпонують жінки, котрі заради перемоги готові ходити по краю прірви. І незважаючи на те, що техніки мені від вас все ще не зовсім вистачає, ваш службовий роман з Котом заслуговує від мене червоної троянди", - зауважила Катерина Кухар, яка всі номери відзначала червоними або чорними квітами.

У підсумку від суддів пара отримала максимальну кількість балів - 40.

Нагадаємо, у сьогоднішньому ефірі пари, які потраплять до зони ризику, боротимуться за шанс залишитися в проєкті. Їм доведеться продемонструвати танець, який стане для них сюрпризом. Рішення, хто з них пройде далі, ухвалюватимуть судді, оцінюючи технічну підготовку пари. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції