Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": новою учасницею шоу стала ведуча "Сніданку з 1+1"

Людмила Барбір прийняла танцювальну естафету.

Сьогодні вранці символ "Танців з зірками" магічний дискобол з'явився в прямому ефірі "Сніданку з 1+1" і обрав наступну учасницю проекту.

Нею стала ведуча ранкового шоу Людмила Барбір. Вранці Руслан Сенічкін та Людмила Барбір розповідали глядачам про танцювальну ейфорію в соціальній мережі, яка почалася після запуску флешмобу #танцюйякзірка.

Ведучі не втрималися і теж пустилися в танок, повторюючи яскраві літні па під запальний джингл "Танців з зірками". В цей час в студію несподівано закотився блискучий дискобол, який цього року і визначає учасників сезону. Куля зупинилася просто біля ніг телеведучої та акторки Людмили Барбір, і вона погодилася прийняти цей виклик.

"Людо, вітаю! Тепер твоє життя розділиться на до і після участі в "Танцях з зірками", - зазначив Руслан Сенічкін, пара якого з Яною Цибульською стала однією з найяскравіших минулого сезону.

"Я дуже зраділа, коли дізналася, що буду танцювати в цьому проекті. Але це і дуже хвилююче, адже для мене це перший танцювальний досвід, і я відчуваю велику відповідальність. Завдяки заняттям бойовими мистецтвами, складними репетиціями мене не злякати, я звикла до жорсткої роботи і суперництва. Для мене найголовніше перемагати саму себе, а нові виклики мене тільки мотивують. А участь в "Танцях з зірками" вимагають великої підготовки і сил, і я не з чуток знаю, скільки роботи попереду. Мій співведучий по "Сніданку з 1+1" Руслан Сенічкін танцював протягом дев'яти ефірів, я бачила наскільки це велика праця", - поділилася Людмила Барбір.

Відео Ведуча "Сніданку" Людмила Барбір візьме участь у третьому сезоні "Танців з зірками"

Уже менше місяця лишається до старту наймасштабнішого танцювального шоу в Україні. З 25 серпня на 1+1 стартує третій оновлений сезон проекту "Танці з зірками". І у ньому візьме участь наша ведуча Людмила Барбір! Підтримаймо її разом - приєднуйтесь до хештегу #танцюй_Люда_танцюй.   

Ведуча "Сніданку" Людмила Барбір візьме участь у третьому сезоні "Танців з зірками"

Пізніше в Instagram-акаунті "Танців з зірками" з'явилося відео, з якого стало відомо, що естафету #танціззіркаміchallenge також прийняли популярні актори: зірка серіалу "Кріпосна" і "У неділю зранку зілля копала" Ксенія Мішина і актор серіалу "Кріпосна" Олексій Яровенко.

Новоспечені учасники передали # танціззіркаміchallenge телеведучому, рестораторові Даніелю Салему і співачці Славі Камінській. Кого з них обере дискобол і хто стане наступним учасником шоу, шанувальники проекту дізнаються зовсім скоро.

Нагадаємо, що також на танцювальний паркет вийдуть телеведучий Володимир Остапчук, акторка "Дизель шоу" Вікторія Булітко, актор Михайло Кукуюк, який зіграв у комедії "Свінгери", і телеведуча Надія Матвєєва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції