Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": оголений Влад Яма приголомшив перевтіленнями на паркеті

Танцівник виконав танго з парою Анни Різатдінової та Олександра Прохорова.

Щойно під час півфіналу шоу "Танці з зірками", де кожна з пар продемонструвала три номери, пару Анни Різадтінової та Олександра Прохорова підтримав Влад Яма.

Оскільки один із танців учасники виконували разом з одним із судів проекту, то саме з Ямою на паркеті з'явилися учасники, які виконали запальне танго під відому композицію Боба Сінклара Kiss My Eyes.

Цікаво, що у номері Влад Яма влаштував справжній спектакль, примірявши на себе чотири яскравих образи. Так відомий танцівник спочатку постав у ролі портьє, потім офіціанта, покоївки, а наприкінці глядачів здивував появою в оголеному вигляді.

"Приголомшливий спектакль. Якщо талановита людина, то вона талановита в усьому. Але не про Влада мова. Ви приголомшлива пара. Ви так станцювалися - чотири ноги, одне серце. Ви молодці, ви дивитесь в одну сторону, ви так підходите одне одному. У мене немає слів", - саме такими словами прокоментував виступ пари Григорій Чапкіс.

Колеги Влада за суддівськими кріслами високо оцінили перфоманс від учасників та поставили максимальну кількість балів - 30.

Нагадаємо, що у прямому ефірі окрім запальних номерів та виступів глядачі традиційно можуть насолоджуватися безперервною трансляцією проєкту, адже під час рекламної паузи на офіційних сторінках "Танців з зірками" та "1+1" у Facebook актор і зірка "Сніданку. Вихідний" Олександр Попов веде прямі ефіри бекстейджу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції