Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": Олена Кравець з Дікусаром відкрили ефір чуттєвим вальсом

Пара розпочала ефір обміну партнерами.

Щойно у сьомому ефірі, який став екватором проєкту "Танці з зірками", розпочався грандіозний бал, інтригою якого став обмін партнерами. 

Так, Олена Кравець обмінялася партнером з Вікторією Булітко і вийшла на паркет в образі Керрі Бредшоу, продемонструвавши секрети зваблювання Дмитра Дікусара.

Пара на паркеті виконала чуттєвий віденський вальс під композицію James Brown It's a Man's World.

Цікаво, що за сюжетом інша змінена пара Вікторії Булітко та Макса Леонова весь номер також була присутня під час номеру.

За словами суддів вальс Кравець та Дікусара був відмінним, незважаючи на деякі недоліки.

"Я обожнюю всілякі експерименти, на паркеті, ти більш, що це обмін партнерами. Відмінний вальс, незважаючи на те, що "су су" я так і не помітила. Яскравий обмін, яскрава заміна, я вам потім покажу. Ваші очі блищали і в танці з'явилися нові фарби. Я гадаю, що Дмитро Дікусар саме ваш типаж", - прокоментувала номер Катерина Кухар.

За оцінками суддів пара отримала 24 бали, однак у сьогоднішньому ефірі проєкт не покине жодна пара.

Нагадаємо, що до середини проекту дійшли тільки сильні учасники: ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір і її партнер Дмитро Жук, найсексуальніша пара проекту Даніель Салем і Юлія Сахневич, принцеса гумору Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар, білоруський актор Олексій Яровенко та Олена Шоптенко, олімпійська призерка Анна Різатдінова та Олександр Прохоров, шоумен Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова, актриса студії "Квартал 95" Олена Кравець і Макс Леонов, найдраматичніша пара Ксенія Мішина і Женя Кот, а також зірка фільму "Свінгери" Михайло Кукуюк і Єлизавета Дружиніна. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції