Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Танці з зірками": перший склад "ВіаГри" об'єднався вперше за 15 років заради виступу учасників

Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар виконали пристрасне танго.

У чвертьфіналі проєкту "Танці з зірками", в якому пари виконують по два танці, один з них супроводжувався виступом українських зірок.

Так, щойно під час дванадцятого прямого ефіру на сцені вперше за 15 років з'явився легенданий найперший склад гурту "ВіаГра" Надія Мейхер та Олена Вінницька. Дівчата об'єдналися заради номеру Вікторії Булітко та Дмитра Дікусара, які виконали пристрасне танго під хіт "Я не вернусь".

Надія Мейхер та Олена Вінницька

Судді шоу оцінили виступ дівчат, а от номером пари учасників не всі залишились задоволені, хоча Катерина Кухар і зазначила, що "ВіаГра" пішла парі на користь.

Так, за словами Влада Ями парі не вистачило емоцій між одне одним.

"Якщо дивитись на танго, як на обов'язкову програму, я думаю, що Віка впоралась. Майже всі кроки, де не вийшло Діма допоміг. Щодо вашого емоційного стану, то якось ви не домовились. В нього я читав танго, в тебе не зовсім. Не було зрозуміло, як ви ставитесь одне до одного. А саме в цьому танці це надважливо", - зауважив хореограф.

У підсумку від суддів пара отримала лише 33 бали.

Нагадаємо, пари, які потраплять до зони ризику, боротимуться за шанс залишитися в проєкті. Їм доведеться продемонструвати танець, який стане для них сюрпризом. Рішення, хто з них пройде далі, ухвалюватимуть судді, оцінюючи технічну підготовку пари.

Залиште свій коментар

Вибір редакції